הפלגות לנסאו

פיראטים, הרפתקאות מים ונקודות עניין היסטוריות

נסאו, שהוכרזה כרפובליקת פיראטים בתחילת המאה ה-17, העניקה בעבר מחסה ליותר מ-1,000 פיראטים, ליותר ממאה בתי אב בעיר.

בעוד ההיסטוריה הפיראטית שלה עמוקה, כיום נסאו, הממוקמת באי ניו פרובידנס, היא הבירה והמרכז המסחרי של איי הבהאמה והעיר הגדולה ביותר בארכיפלג. כשתגיעו להפלגה של MSC לקריביים ולאנטילים, תוכלו ליהנות מהבניינים המקסימים בסגנון קולוניאלי של נסאו ומחנויות העץ בצבעי פסטל המתחלפים במבנים בסגנון ג'ורג'יאני. נסאו, שנוסדה על ידי הבריטים בשנת 1670, משתרעת מהנמל ועד רחוב ביי, הרחוב הראשי דרך העיר הגדושה בחנויות, מזכרות, מסעדות ומקומות בילוי. בשוק הקש, שבו נמכרות מזכרות טיפוסיות מאיי הבהאמה, היו מוכנים להתמקח – זו מסורת שהיא כמעט חובה.

אזור התיירות הפופולרי הוא קייבל ביץ', רצועת חוף ואתרי נופש באורך 6.4 ק"מ בחוף המרכזי הצפוני של ניו פרובידנס, במרחק של 8 ק"מ מנאסאו. חוף פרדייז, באי פרדייז, הוא אחד החופים הטובים באזור.

לחוויית חוף כמעט פרטית, צאו לסיור של MSC לאי הלגונה הכחולה, אי פרטי עם אחד החופים המבודדים ביותר באיי בהאמה, או בחרו בחוויית חוף VIP בנווה המדבר המושלם של האי בלמורל.

הזמינו סיור MSC לאתר הנופש אטלנטיס באי פרדייז, שם תוכלו ליהנות ממבחר מגוון של אטרקציות. אלה נעים מ-Aquaventure, פארק מים מרהיב בשטח של 141 דונם בו תוכלו לרכוב על נחשולי מפלים ולטוס במגלשות בנות 7 קומות, ועד ל-Dig, אתר ארכיאולוגי מדומה שמשחזר את חורבותיה של אטלנטיס העתיקה, או לגונת הטורפים, ביתם של כרישים, קרניים, ברקודות ודגים.

אל תחמיצו את הנופים המרהיבים של נסאו, האי פרדייז וחלק נכבד מאיי בהאמה מהחלק העליון של גרם המדרגות של קווין בפורט פינקאסל. צפו במפלי מים לצד גרם המדרגות ההיסטורי, הכולל 65 מדרגות שנחצבו ביד מסלע גיר מוצק על ידי 600 עבדים בין השנים 1793 ו-1794.

הפלגות מנסאו והפלגות לנסאו ב-2024