הפלגות מסנטה קרוז דה טנריף

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את הסיורים שלכם בטנריף

סנטה קרוז דה טנריף היא בירת הנמל של טנריף, הגדולה מבין שבעת האיים הקנריים של ספרד. העיר מציגה מראות מדהימים כמו כיכר אספנה, כנסיית פרנציסקוס הקדוש מאסיזי, ואודיטוריום הגלים הלבנים הנישאים, אודיטוריו דה טנריף. העיירה המובהקת הזו של האי הקנרי היא יעד ססגוני להפלגה באיים הקנריים ובמדירה שבו תוכלו לספוג את השמש, לאכול בסטייל או לטבול במים נוצצים.

סיורי MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • פוארטו דה לה קרוז ואורוטבה
  • תגלית אל טיידה
  • ביקור בלורו פארק

האי התוסס טנריף הוא תחנה מצוינת בשל האקלים שטוף השמש שלו, הנופים היפים והחופים היפים שלו.

בסיור MSC Cruises זה, תיהנו מנסיעה קצרה ברכבת אל אורוטבה, עיירה קטנה מימי הביניים השוכנת בעמק מרהיב. תעברו ליד המרכז העתיק והמקסים שלו, תתפעלו מהבניין מהמאה ה-17 Casa de los Balcones עם אומנות עץ האורן והפטיו הקנרי, לפני שתיכנסו לגן העדן של הגנים הבוטניים עם מגוון רחב של צמחים טרופיים. לאחר מכן, תסעו לפוארטו דה לה קרוז ותיהנו מזמן שיטוט ברחובות הציוריים של העיירה. שתו משקה בבית קפה על שפת הים או קנו בבוטיקים.

 

גלו את הפארק הלאומי המדהים אל טיידה, אתר מורשת עולמי של אונסק"ו. סיור מודרך זה של MSC Cruises בו תוכלו להתפעל מהנוף השופע של לה אספרנסה לפני נסיעה לרכס ההרים של לאס קנאדס. לשוטט בסביבה היפה לפני עצירה בלוע הר הגעש הוולקני של הר טיידה. לאחר מכן, תבקרו בסלע מיראדור לכמה צילומים מדהימים ליד התצורה הגיאולוגית יוצאת הדופן הזו.

 

חובבי ציפורים ישמחו להגיע לפארק לורו של טנריף (פארק התוכים). מרכז שימור חיות בר, הממוקם ליד פוארטו דה לה קרוז בחלק הצפוני של האי, מהווה סביבה טבעית נהדרת לאלפי תוכים צבעוניים. הפארק הוא גם ביתם של בעלי חיים בסכנת הכחדה, יונקים, זוחלים, ציפורים ודגים. סיור זה של MSC Cruises הוא יום סיור משפחתי מרגש, המספק חוויות בלתי נשכחות.

הפלגות מסנטה קרוז דה טנריף והפלגות לסנטה קרוז דה טנריף ב- 2024

דרכי ההגעה לנמל סנטה קרוז דה טנריף (האיים הקנריים)

דרכי ההגעה לנמל סנטה קרוז דה טנריף (האיים הקנריים)