הפלגות לסנטה קרוז דה לה פלמה

התחילו לתכנן את הפלגה שלכם והזמינו את הסיורים בלה פלמה

הגעה לנמל סנטה קרוז דה לה פלמה באיים הקנריים באוניית שייט של MSC זו תחושה מדהימה. העיר נוסדה בתוך קלדראטהלוע הר געש עתיק המתנשא לגובה של 1800 מטר, המגן על ספינות השייט של פעם ועל ספינות השייט של ימינו מפני הרוח.

ההיסטוריה של סנטה קרוז דה לה פלמה, הייתה פעם תחנה חשובה בנתיב המסחר לאיי הודו המזרחית, העשירה בביצורים, כגון קסטילו דה סנטה קטלינה ו קסטילו דה סנטה קרוז דל באריו, שנבנו במחצית השנייה של המאה ה-16  כדי להגן על סנטה קרוז דה לה פלמה מפני התקפות של פיראטים.

עם זאת, המורשת ההיסטורית של מרכז העיר, שנתקלים בה כמעט בכל פינה, מתוארכת לתקופות הרנסנס, הבארוק והקלאסי. שווה לכם להשתחרר בין הרחובות, ולו סתם, מאשר פשוט להתפעל מהמרפסות הייחודיות שלהם, כמו זו שבאוונידה מריטימה.

פלאזה אספנייה, שבה הבניין המייצג ביותר מתקופת הרנסנס מהווה מופע יפהפה, היא המרכז של העיר. 

כאן תוכלו לראות את כנסיית אל סלבדור. החל בשנת 1497, יש לה שער המזכיר קשת ניצחון רומית שנבנתה לכבוד נצחונו של ישו על המוות.

גם מגדל הפעמונים החמור שלו מעניין. הרשו לעצמכם סיור אל מקדש מדונה של השלג, שסגדו לו מאז הגעתם הראשונה של הספרדים לאיים. המקדש בנוי בסביבה טבעית פורחת; וכיום, הוא החשוב ביותר מבין סדרת המונומנטים בעלי ערך היסטורי, תרבותי והאמנותי, הכוללים גם את Casa de los Romeros, (בית הצליינים, המאה ה-17) ואת Casa Parroquial (המאה ה-18).

אם אתם חובבי טבע, צאו לטיול לפארק הלאומי קלדרה דה טבורינטה, אגן רחב שנותר לאחר קריסת הר געש עתיק. הפארק מכיל גם מעיינות ונחלים עם מים כתומים ואמרלד ירוקים.

הפלגות מסנטה קרוז דה לה פלמה והפלגות לסנטה קרוז דה לה פלמה 2024