הפלגות מסן סבסטיאן דה לה גומרה

התחילו לתכנן את השייט שלכם והזמינו את הטיולים בלה גומרה

גלו את הנמל של סן סבסטיאן בלה גומרה עם MSC Cruises בחופשת שייט באוקיינוס האטלנטי. בריחה אל השמש של האיים הקנריים של ספרד עם הפלגה של MSC ללה גומרה, וגלו כיצד לחיות את החיים בקצב איטי יותר.

הרובע ההיסטורי המושך של העיירה הוא תענוג ללגלות בהליכה רגלית, עם כיכרות מוצלות ורחובות ידידותיים להולכי רגל, שבהם אתם יכולים  לעצור כפי שקולומבוס עשה בדרכו לעולם החדש, ולאסוף קצת מגבינת העיזים המקומית הטעימות, כמו גם קצת שמן דקלים מתוצרת מקומית, וצינצנת או שתיים מממרח גבינת אלמוגרוטה החריף והטעים..

צאו אל החופים ומתקני הספורט הימי המעולים שלהם, אך אל תשכחו את הפארק הלאומי גראג'וניי המרכזי. עם 40 קילומטרים רבועים של מגוון ביולוגי טהור, שהם אידיאליים לבילויים בחוץ, ואשר כוללים אינספור שבילים מיערות האורנים התחתונים עד ליער ענני הדפנה בגובה של כמעט 1,500 מטר.

הנקיקים העמוקים של לה גומרה הולידו גם שפת שריקה עתיקה וייחודית, הנקראת סילבו, שהייתה נהוגה רבות בימים שלפני הטלפונים וזו חווה התעוררות מאז שהפכה לחלק מתוכנית הלימודים בבית הספר של האי. בהמשך הצפון, תוכלו לנסוע למטעי בננות צפופים ומטופחים באהבה על טרסות שנבנו בעבודת יד, בעוד שבלוס אורגנוס, ניתן לבקר בצוקים מדהימים באוקיינוס הדומים לצינורות עוגב בסירה מהקצה הצפוני ביותר של האי.

הפלגות מסן סבסטיאן דה לה גומרה והפלגות לסן סבסטיאן דה לה גומרה ב-2024