הפלגות לפוארטוונטורה דרך פוארטו דל רוסריו

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם בפוארטוונטורה

לאחר שתרדו מאונית התענוגות של MSC ב- פוארטו דל רוסריו,בירת פוארטוונטורה, תבינו שכבר יש לכם את כל מה שאתם צריכים כדי ליהנות מהחופשה שלכם ב- פוארטוונטורה. מיד מדרום, שוכן פלאיה בלנקה (חוף לבן), החוף המפורסם והגדול ביותר באי, המפורסם בגלים ובתנאים מצוינים לגלישה, גלישת רוח ושיזוף. פוארטו אסקונדידו ואל פרטיטו, שני חופים עם נוף בתולי, ממוקמים מעט רחוק יותר.

הפלגה של MSC לאיים הקנריים ולמרוקו היא גם הזדמנות ייחודית לבקר ב Parque Escultorico (פארק הפסלים) של פוארטו דל רוסריו, קבוצה של כחמישים פסלים ואף יותר שקועים בהמולת חיי היומיום בעיר; והנמל הישן, עם ריכוז המבנים המסורתיים שבו.

במרחק קצר מנמל קורלחו, לעומת זאת, ישנם חופים עם דיונות חול המהווים פינוק לכל נוסע בהפלגה.

במערות אג'וי, הים פיסל את החוף ויצר מאפיינים שנראים כאילו יצאו מחלום. עם זאת, להגיע אליהם דורש מעט מאמץ. אג'וי בפני עצמו הוא נווה מדבר ירוק ,נוף כמעט כמו ירח.

לפני שתגיעו, עצרו להתפעל מהחופים של קופטה ופארד, ומהצוקים של קוטיו, שבהם רוחות הסחר מכות בחוף. ב- אג'וי עקבו אחר השביל שנחפר בצוקים וסעו אחורה בזמן על ידי צפייה בשש תצורות מאובנים שונות, הניתנות להבחנה בבירור.

היעד שלכם הוא לה קויבה, מערה בגובה 40 מטר מעל הים. קצת יותר למטה, אפשר לראות את פוארטו דה לה פניה, מקום מקלט בטוח בחוף מוכה הרוחות של ברלובנטו. אל תשכחו לבקר בשטחים גבוהים יותר ולצאת לטיול ל בטנקוריה, שם ניצבת כנסיית סנטה מריה דה בטנקוריה שעדיין פעילה, שראשיתה ב-1404, שנת הקמת העיר. טפסו ל מיראדור מורו ולוזה  (610 מ') כדי ליהנות מתצפית מצוינת על כל האי.

הפלגות מפוארטו דל רוסריו והפלגות לפוארטו דל רוסריו ב-2024