הפלגות ללאס פאלמס דה גראן קנריה

התחילו לתכנן את השייט שלכם והזמינו את הסיורים שלכם בגראן קנריה

בגראן קנריה יש מספר עצום של דברים לראות למי שמבקר באיים הקנריים בהפלגה של MSC. עיירות קטנות שמופיעות ונעלמות, כמו Tejeda באזור ההררי של גראן קנריה, שנבלע מדי פעם בים של עננים.

כשהעננים מתרוממים, הם חושפים את הפסגה הגאה של Roque Nublo, הנוף החייזרי לאורך מדרונותיו, ובהמשך, מרחב אינסופי של יערות מחטניים. בזמן השהות בגראן קנריה במהלך ההפלגה שלכם ב-MSC, תגלו גם קינוחי חוף מיניאטוריים נדירים, עם דיונות הנפרשות מול הים במספאלומס, יעד לחופשת חוף וגלישה.

כדי לחוות את ההיסטוריה בת מליוני השנים של האי, תשקלו  לצאת לסיור לצד הצפוני של גראן קנריה, למוזיאון Cueva Pintada, "הקפלה הסיסטינית" של התקופה הפרהיסטורית. מעוטרת בעיצובים גיאומטריים,  הנחשב לוח שנה. באתר ארכיאולוגי זה תוכלו לצפות גם בבתי המגורים של הילידים.

אפילו במרכז לאס פלמאס דה גראן קנריה, תמצאו סיבות לעצור ברגע שתרדו מאוניית ההפלגות שלכם. לדוגמה, החוף התוסס, באורך קילומטרים של לאס קנטראס, המוגן בבליטה סלעית בשם בארה, המגנה על החוף מפני הגלים; או הפסאו (טיילת) שלה לצד חנויות קטנות, מסעדות וברים ועם אקווריום גדול באוויר הפתוח בחלקו האחורי.

יחד עם זאת, ניתן לנשום את ההיסטוריה העדכנית יותר של הטריטוריה הזו פשוט על ידי שיטוט וטבילה במרכז העיר. ברחובות הווגטה הישנה אפשר להרגיש את כל חמש מאות שנות ההיסטוריה שלה. כל מיני נווטים, מקולומבוס ואילך, הלכו ברחובות המרוצפים האלה. כחלופה, סעו דרומה כדי לטייל בקלדרה דה בנדמה, במרחק קצר מהכרמים של טפירה, שם תוכלו לבקר ביקב.

הפלגות מלאס פאלמס (האיים הקנרים) והפלגות ללאס פאלמס ב-2024

דרכי הגעה לנמל ההפלגות לאס פאלמס (האיים הקנריים)

דרכי הגעה לנמל ההפלגות לאס פאלמס (האיים הקנריים)