הפלגות ללנזרוטה דרך ארסיפה

 

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף בלנזרוטה

ההגעה ללנזרוטה דרך ארסיפה באיים הקנריים בהפלגה של MSC תהיה חוויה מרתקת וייחודית שתיקח אתכם לגן עדן טבעי באמצע האוקיינוס האטלנטי, המורכב משבעת האיים המרהיבים המרכיבים את האיים הקנריים.

שייט באיים הקנריים ובמדירה תהיה הזדמנות ייחודית לגלות את יופיו של האי הרביעי בגודלו, שהוכרז על ידי אונסק"ו כשמורה ביוספרית בשל האקלים המתון שלו ונפלאות הטבע שלו. זה המקום שבו ה- קמלוס דרומדריוס, הגזע האירופאי היחיד של דרומדריוס, בחר את ביתו.

תגלו אי בלתי נשכח בו נשמת הליבה של הנמלים נותרה ללא שינוי, עדיין דינמית ותוססת כמו בעבר. עם סיורי החוף של -MSC תבקרו בבירה ארסיפה, צומת דרכים של דייגים וסוחרים, מוגנת על ידי קבוצת איים קטנים וצוקים געשיים. הוא מציע מגוון אינסופי של צלילים, קולות וצבעים שהיוו השראה לאדריכל בעל החזון סזאר מנריקה, שיצר יצירות אמנות רבות ערך באי.

אחד מסיורי החוף של-MSC ייקח אתכם דרך נוף ירח עוצר נשימה בדרום מערב האי, שם צולמו כמה מהסצנות הבלתי נשכחות מסרט הקאלט "2001: אודיסיאה בחלל" מאת סטנלי קובריק ב-1968. גם ב פארק –Timanfaya National ניצב חרוט הוולקני הפעיל המרשים ביותר בגודלו, שלפני 250 שנה הוביל להרס של האי כולו וכעת משקיף על הנוף, מה שהופך אותו לאחת האטרקציות המפתות ביותר.

עם סיור חוף נוסף של-MSC, תוכלו גם לחקור את ג'מאוס דל אגואה, אחד המקומות המפורסמים ביותר בלנזרוטה. אזור זה מורכב ממערות תת-קרקעיות באוויר הפתוח שנחפרה על ידי מנהרה של לבה מהר הגעש קורונה, שההתפרצות שלו הגיעה לים לפני כ-3000 שנה. הלבה המתמצקת יצרה את המנהרות הללו, שגגותיהן קרסו חלקית והכניסו את אור השמש. כאן הקים סזאר מנריקה, אמן מקומי, גן בוטני, אודיטוריום ומבנים נוספים שערבבו את המלאכותי עם הטבעי.

הפלגות מלנזרוטה והפלגות ללנזרוטה דרך ארסיפה ב-2024