הפלגות  ליאטסושירו / קוממוטו

גלה את "ארץ האש" היפנית

ממוקמת לאורך הדלתא של נהר קומה במחוז קוממוטו ביפן, העיר יאצושירו ידועה במקדשים הקדושים שלה, בפסטיבלי התרבות התוססים וביופי הטבעי יוצא הדופן שלה. הנמל ההומה הזה, שיוצר לעצמו שם כיצרן הגדול ביותר של דשא איגוסה, הוא המקום המושלם להתחיל בו סיור יום כדי לראות את הפלאים הרבים של האי קיושו.

יעד להפלגה אסייתית של MSC, Yatsushiro/Kumamoto הוא השער להר אסו (הר הגעש הפעיל ביותר ביפן), כמו גם ביתם של טירות היסטוריות, גנים מעוצבים ומערות תת קרקעיות מסתוריות. תוכלו גם ליהנות מאוכל יפני אקלקטי תוך כדי חקר העיר המרתקת הזו כמו סושי, ברביקיו ומטבח פיוז'ן.

בחרו סיור מתוך רשימה של סיורי חוף של MSC Cruises:

  • גלו את קוממוטו והאתרים היפים שלה
  • המיטב של היטויושי

קוממוטו היא טירה מרתקת בראש גבעה שראשיתה ב-1467. 13 מבנים במתחם זכו לתואר נכסי תרבות חשובים הודות ליופיים האדריכלי ולמשמעותם ההיסטורית. על רקע ההרים ו-800 עצי דובדבן, טירת קוממוטו היא חגיגה חזותית לחושים. בעודכם באתר, בקרו בצריח אוטו העתיק ובארמון הונמארו גוטן המשוחזר המתגאה באדריכלות ביתית מתקופת אדו ובחללי פנים מפוארים.

נוסד על ידי משפחת הוסוקאווה היפנית במאה ה-17, גן סואיזנג'י הוא רפרודוקציה מיניאטורית מעוררת כבוד של 53 תחנות העמדה של הטוקאידו: הדרך שחיברה בין אדו לקיוטו בתקופת אדו (1603-1867). זה אפילו כולל את הר פוג'י בקנה מידה קטן (ההר הגבוה ביותר ביפן), אז וודאו שהמצלמה שלכם מוכנה! מקום מנוחת תה לשעבר, הדקך הטובה ביותר להיכר את הגן היא על ידי שיטוט בשביל מעגלי שבו תעברו על פני מקדש איזומי, פסל הוסוקווה טדאטושי, ובריכת מראה מלאה בקרפיונים רב צבעוניים. סואיזנג'י הוכרזה כאתר היסטורי של יופי נופי על ידי הממשלה הלאומית הודות למאפיינים הייחודים והנופים האומנותיים שלו.

מערכת מערות הגיר הגדולה ביותר בקיושו, קיוסנדו מרתקת עם הנטיפים והזקיפים בני 3 מיליון השנים שלה המשתרעים על פני 4.8 קילומטרים. למעלה מ-20,000 עטלפי פרסה גדולים חיים בתוך המערה העתיקה הזו (אבל אל תפחדו – הם לא אוהבים פנסי ראש!). יצירת מופת מאבן גיר טבעית זו מציעה שני מסלולים נפרדים הכוללים מנהרות, עמודים ומפלים ששווה לצאת מתחת לאדמה כדי לראות. לאחר מכן, תהנו מקניות בחנויות ומאפים טריים במאפיות

הפלגות מיאטסושירו/קוממוטו והפלגות ליאטסושירו / קוממוטו ב-2024