הפלגות לטוקיו

המקום שבו העבר פוגש את העתיד

ההפלגה שלכם ב MSC CRUISES תיקח אתכם לטוקיו, סמל המודרניות והמסורת היפנית. ממוקמת על האי Honshū, מטרופולין זה מונה כמעט 14 מיליון תושבים והיא עיר הבירה של יפן.

זוהי עיר רבת פנים, עם מבנים עתידניים וגורדי שחקים, מונומנטים היסטוריים ודתיים, מחוזות עתיקים ופארקים שופעים. שלא לדבר על אמנות, מוזיקה, עיצוב, קניות ותיאטרון. בעיר הזאת יש הכל, עד כדי כך, שאי אפשר לראות את הכל. MSC מציעה כמה סיורים כדי לתת לכם את האפשרות למקד את הביקור שלכם במקומות שאתם באמת צריכים לראות. כמו הרובע ההיסטורי אסקוסה, שנקרא על שם שומר העיר טוקיו, המפורסם במקדש הבודהיסטי סנסו-ג'י המוקדש לבודהיסטווה קאנון.

תוכלו גם לצאת לסיור כדי להתפעל מטוקיו המודרנית, החל מרובע שיבויה המפורסם ומעבר שיבויה, הצומת העמוס ביותר בעולם, בו נפגשים שישה כבישים ראשיים.

אם תמשיכו הלאה, תוכלו ללכת לאיבוד בין  הבניינים החדישים הרבים של העיר, כמו מוזיאון סומידה הוקוסאי (Sumida Hokusai Museum), הארכיטקטורה הניסיונית בגינזה (Ginza) או בניין אאו (Ao Building) שגובהו כמעט 100 מטרים. בטיול לאורך נהר סומידה, הזורם בעיר, תוכלו ליהנות מנוף פנורמי של נפלאות טוקיו.

סיור שייקח אתכם למוזיאונים החשובים ביותר מבין המוזיאונים הרבים במטרופולין זה, כמו המוזיאון הלאומי של טוקיו, המאכלס ממצאים אמנותיים וארכיאולוגיים, MairaKan, תערוכת קבע של מדע וחדשנות מתפתחים, או המוזיאון הפתוח של אדו טוקיו, המשמר את המורשת האדריכלית של העיר. המרכז הלאומי לאמנות ברופונגי – חלק ממשולש האמנות רופונגי יחד עם מוזיאון מורי לאמנות ומוזיאון סאנטורי לאמנות – הוא חובה מוחלטת. רובע רופונגי עצמו שווה גם הוא ביקור: עם מגדל טוקיו שלו, זוהי עיר בתוך עיר, מלאה במסעדות, מועדונים, ברים וחנויות למסע קניות.

הפלגות מטוקיו והפלגות לטוקיו 2024