הפלגות לשימיזו

האמנות של הירושיגה בצל הר פוג'י

אין עוררין על היופי המפתה של יפן. הנוף עוצר נשימה ומשרה תחושת שלווה. ההפלגה שלכם ב-MSC תעצור באחד המקומות היפים ביותר בארץ השמש העולה: שימיזו, במחוז היפני שיזוקה, באי הונשו.

סיור חוף זה ייקח אתכם למוזיאון טוקאידו הירושיגה לאמנות. הירושיגה הוא אחד המאסטרים החשובים ביותר של חיתוכי עץ יפניים מסורתיים. במוזיאון 1,400 הדפסים המחולקים לנושאים. תוכלו גם להשתתף בטקס תה מסורתי, חוויה שאסור להחמיץ שמפעילה את כל החושים.

לחוויה ייחודית מלאה בטבע, יש גם סיור לפארק הלאומי פוג'י-האקונה-איזו: כאן תוכלו להתפעל מהיופי הקסום של הר פוג'י – הר הגעש המפורסם שבגובה 12,389 רגל חולש על האי – ועל חמשת האגמים שלו ‒ קוואגוצ'יימאנקהסאימוטוסו ו שוג'י – בגובה 1,000 מטר מעל פני הים, כמו גם העיירה האקונה, איי איזו וחצי האי איזו.

אתם יכולים גם להזמין סיור חוף למקדש קונוזן טושוגו. זהו מקום פולחן המוקדש לשוגון טוקוגאווה אייאסו, שחי בין השנים 1543-1616. אדון המלחמה הצליח לאחד את יפן לאחר תקופה ארוכה של מלחמות אזרחים. במהלך השנים האחרונות לחייו, בילה בטירת סופו הסמוכה, אייאסו הורה לבנות מאוזוליאום על הר קונוזן. למעלה מ-2,000 כלי נשק ומסמכים השייכים לגנרל טוקוגאווה שמורים באנדרטה, השנייה בחשיבותה ביפן אחרי מקדש ניקו טושוגו.

הפלגות לשימיזו והפלגות משימיזו ב-2024