הפלגות לסאקאטה – יאמגאטה

אוצר קטן מלא בצבעים ומסורות

הפלגה של  MSC תיקח אתכם בקצה המישורים הפוריים של שונאי, הידועה בגידול האורז שלה, במחוז יאמאגאטה, שם מתנשאת סאקאטה.

ההתייחסויות ההיסטוריות הראשונות לגבי עיר זו מתוארכות לתקופת אדו (1603-1868) שבה הודות לסחר באורז ובסאקה, כמו גם גידול של פרח החריע ששימש לייצור שמנים ותמיסות, הפכה סקאטה ל- הנמל השני בחשיבותו ביפן. כיום, העיר היא עדיין מרכז מסחרי פעיל מאוד והיא מציגה בגאווה אוסף של יצירות ארכיטקטורה ייחודיות ביפן. כאן, אכן, בחרו הסוחרים להתבלט בבניית נכסים ייחודיים ומבני ציבור קסומים לקהילה.

רק 10 דקות נסיעה באוטובוס מהתחנה תוכלו להתפעל מ-12 מחסני סאנקיו, שנבנו בשנת 1893. זהו אחד המקומות ההיסטוריים ביותר בסקאטה. אורז עדיין ארוז כאן ונשלח לשאר יפן ולשאר העולם.

אחד מהמחסנים הללו הוא כיום מוזיאון עם חנות מזכרות ומוצרים מקומיים למכירה. הסביבה נותרה ללא שינוי בזמן: המחסנים מוקפים בעצי זלקובה, המספקים את האוורור הנכון בקיץ ומעניקים הגנה מפני החורפים הנוקשים.

סיור חוף ב MSC ייקח אתכם אל העורף של סקאטה, שם מתנשאים שלושת הרי דיווה סנזן. אחד מהם נקרא האגורו – סאן ובפסגותיו עומד מקדש התקומה. אתם יכולים בקלות לראות את האתר התרבותי הזה, הפתוח כל השנה, על ידי הליכה בשביל רגלי דרך יער קסום של עצי ארז. תיתקלו בדרך ב-33 פסלים מגולפים, המביאים שגשוג למי שמוצא את כולם.

לאחר חזרה בעמק, תוכלו לבקר במוזיאון קן דומון לצילום, המוקדש לצלם המפורסם בעל אותו השם, שנולד בסקאטה. לפני מותו תרם לעיר כ-70,000 תצלומים שהוצגו במוזיאון זה. על ידי שיטוט בחדרים שלו תגלו את הסגנון הריאליסטי והייחודי של דומון בתיעוד יפן שלאחר מלחמת העולם השנייה.

ההפלגה באסיה מציעה לכם את כל זה.

הפלגות מסאקאטה – יאמגאטה והפלגות לסאקאטה – יאמגאטה ב-2024