הפלגות לאוסקה

הטבע הנפלא של אוסקה

העיר השלישית בגודלה ביפן, אוסקה נוסדה על פי הנהרות יאמאטו ויודו, על האי הונשו. בהפלגה של MSC תוכלו לגלות את המטרופולין הזה,שהייתה פעם בירת המסחר של יפן.

היא מפורסמת במודרניות שלה ובחיי הלילה שלה, לאוסקה יש מורשת היסטורית ואמנותית עשירה באופן מפתיע. עם סיור חוף זה תוכלו להגיע אל הטירה העתיקה. היא נבנתה ב 1583 באתר הקודם של מקדש אישיאמה הונגנג'י, שהוזמן על ידי הסמוראים והדאימיו, הידיושי, אחד מהמאחדים הגדולים של יפן ונהרסה 13 שנים קודם לכן על ידי אודה נובונאגה. בניין מרשים זה, שמהמגדל שלו תוכלו להתפעל מהנוף המרהיב של אוסקה, מוקף בפארק נפלא של 6 דונם: חזון פואטי אותנטי כאשר פריחת הדובדבן באביב. לאורך התעלה, ליד הטירה, תמצאו את הרובע של דוטונבורי, פיצוץ של שלטים צבעוניים המציינים מועדוני לילה, מסעדות ואיזקיאס, סוג של קפה יפני. לאורך הכביש הראשי, גשר אביסובאשי מחבר את שינסאיבאשי – סוג'י ואת אביסובאשי -סוג'י רובעים הידועים  בחנויות שלהם.

אם דוטונבורי הוא המקום ללכת על המודרניות, שינסקאי הוא הרובע המייצג את העיר העתיקה של אוסקה. הוא התפתח לפני מלחמת העולם השנייה, והוא הוזנח במשך השנים. במרכז אזור עירוני זה תוכלו למצוא את מגדל טסוטנקו. ציון דרך זה של שינסקאי דומה במקצת למגדל אייפל הפריזאי והיה המוקד של יריד הכיף הקבוע שהוקם סביבו.

בסיור חוף זה תוכלו לצפות בנוף נהדר של העיר כולה מגובה של 173 מטרים מעל פני הים. למעשה, אתם יכולים לטפס לקומה הארבעים של בניין השמים אומדה, שתוכנן על ידי האדריכל הירושי הרה. גורד השחקים מורכב משני מגדלים זהים, המחוברים ביניהם על ידי כמה גשרים ועל החלק הגבוה ביותר, על ידי מצפה הגן הצף, הגנים התלויים שממנו אתם יכולים להעריץ את אוסקה.

עבור אלה שאוהבים קניות, אתם יכולים ללכת לאורך ארקייד טנג'ינבאשי. זה ארקייד מקורה משתרע על כ שני קילומטרים, מתחנת הרכבת התחתית של טנג'ימבשי-סוג'י רוקוצ'ום לגשר טנג'ינבאשי: בחנויות תוכלו למצוא  כל מיני דברים מנעליים ועד לספרים, מבגדים ועד לרפואה.

הפלגות לאוסקה והפלגות מאוסקה ב-2024