הפלגות לאוקינאווה דרך נהה

לגלות את יפן הטרופית

התחכום, האלגנטיות והתרבות העתיקה של יפן. בשייט של MSC Grand Voyages תוכלו לגלות את היופי העתיק של איי אוקינאווה. משתייכת לארכיפלג Ryūkyū, בירתם היא נאהה.

יש הרבה אטרקציות ומונומנטים שניתן לבקר בהם. אלה כוללים את הכפר ריוקיומורה ואת אתר המורשת העולמית של אונסק"ו: גן שיקינן, שבו אתם יכולים להתפעל ממבני העץ האופייניים עם גגות רעפים אדומים המשקיפים על אגם מלאכותי וצמחייה השראה מדיטציה ורוגע.

פארק השלום ממוריאל (Peace Memorial Park) בעל השפעה רגשית רבה: לקראת סוף מלחמת העולם השנייה, אוקינאווה הייתה זירת קרב עקוב מדם בין יפן לארה"ב, שבו נהרגו כ-200,000 בני אדם, יותר ממחציתם היו אזרחים.

רחוב הקניות והמסעדות בנהה איסקוקוסאי: שני קילומטרים של ברים, בתי קפה, בתי מלון ובוטיקים שבהם תוכלו להתעכב וליהנות מהליקר הטיפוסי של העיר

האי מוגש עם קרח. בבירה נמצא גם מוזיאון המטה התת-קרקעי לשעבר של הצי היפני ומוזיאון התרבות אוקינאווה, שבו תוכלו לגלות את ההיסטוריה והתרבות של אוקינאווה. כדי להבין כיצד חיו התושבים, תוכלו לבקר גם בכפר ריוקיומורה (Ryukyumura Village), פארק שעשועים קטן המשחזר כפר שבו בעלי מלאכה מעצבים כלי חרס, אורגים בגדים ושמיכות ובו מוזיקאים מנגנים בגיטרה של סנשין.

הצוק של קייפ מנזאמו (Cape Manzamou), הממוקם מול ים סין המזרחי, הוא פסל טבעי אמיתי בצורת האוקיינוס: חלק ממנו נראה כמו חדק של פיל. אי אפשר לעזוב בלי לצלם.

הפלגות לאוקינאווה והפלגות מאוקינאווה דרך נהה ב-2024