הפלגות לנאקאגוסוקו

הקסם של יפן העתיקה

צאו להפלגה של MSC וגלו מסורות יפניות עתיקות. הכפר Nakagusuku נמצא במחוז Nakagami באי אוקינאווה. Nakagusuku, עם קצת יותר מ-20,000 תושבים, הוא בעיקר אזור חקלאי שהגידולים העיקריים שלו הם קנה סוכר וגזר לבן וצהוב. הכפר הוא גם מקום מושבה של אוניברסיטת Ryukyu.

סיור חוף זה ייתן לכם את ההזדמנות לבקר בחורבות של טירת נאקאגוסוקו השולטת בכפר השוכן 150 מטרים מעל פני הים. הטירה אשר נבנתה במאה ה-14 על ידי שבט אג'י נוספה לרשימת אתרי מורשת עולמית של אונסק"ו בשנת 2000. במאה ה-15, המפקד האגדי גוסאמארו הגדיל את הטירה נגד התקפות של אמווארי מטירת קצורן.

החי והצומח המדהימים של קרקעית הים של האי נמצאים בהישג יד: הסיור ייקח אתכם לצ'ראומי, אחד האקווריומים הגדולים בעולם.

כאן תוכלו לראות, מקרוב, כרישי לוויתן שגדלו בשבי, קרני מנטה שונית שרוחבה יכולה להגיע עד 5.5 מטר, המערכת האקולוגית של שונית האלמוגים באוקיינוס ​​השקט, המוארת באור טבעי ואת היצורים החיים במעמקי האוקיינוס.

Cape Manzamo הוא חלק מהסיור, הכולל את הכפר Ryukyumura. תחנה אחרונה זו נותנת לכם את ההזדמנות לטעום שנים עברו: Ryukyumura הוא פארק שעשועים ב-אונה עם בתים טיפוסיים משוחזרים באוקינאווי, בו תוכלו להאזין לגיטרות סנשין, לכלי בעל שלושה מיתרים, לטעום מוצרים אופייניים כמו Sata andagi (לחמניות מטוגנות מתוקות). כמו סופגניות) מיץ קנה סוכר, סוקיסובה ותבשיל חזיר סובה.

אם נחזור לקייפ מנזמו, תצורת הסלע מעל הים היא אחת מאתרי התיירות העיקריים של האי. Ryukyuan King Sho Kei, במאה ה-18, נדהם מהפאר שלו קרא לו Manzamo, שפירושו ביפנית הוא "השדה לשבת בו 10,000 איש".

הפלגות מאקאגוסוקו (אוקינווה) והפלגות לאקאגוסוקו ב-2024