הפלגות לנגסאקי

עיר יפנית קוסמופוליטית

באי השלישי בגודלו ביפן – קיושו -הפלגה של MSC תעזור לכם לגלות את העיר נגסאקי.

נגסאקי, מלאה במשבצות ובנקיקים של גבעות תלולות העולות מנמל צר וארוך, פורשת זרועות את זרועותיה  לאורך כמה עמקים ויובלים, היא אחת הערים הציוריות יותר של יפן, ואחת הערים הפופולריות ביותר בקרב תיירים. פנייה זאת מתקדמת על ידי גישה נוחה ותרבות קוסמופוליטית יוצאת דופן, הנובעת ממעל מאתיים שנות מגע עם זרים כאשר שאר יפן הייתה כמעט סגורה לעולם.

בסיור חוף זה תוכלו לבקר ב- גלוברגרדן, כמו גם להנות מהנופים הטובים ביותר של נגסאקי, הוא כולל שבעה מבנים בסגנון אירופאי מסוף המאה התשע-עשרה, כל אחד מהם בדרך כלל קולוניאלי עם מרפסות רחבות, עם תריסים וחדרים מרווחים בעלי תקרה גבוהה. הבתים מכילים גם רהיטים ותמונות מעוררות חושים של התושבים החלוציים שהם שיכנו בעבר.

הגישה הטובה ביותר היא לקחת את "SkyRoad" עד לכניסה העליונה של הגן ולרדת למטה. הבית של גלובר, הבניין העתיק ביותר בסגנון מערבי ביפן, שווה מבט מסביב, כמו גם אלה השייכים בעבר לפרדריק רינגר, מייסד הוצאת נגסאקי, וסוחר התה ויליאם אלט היציאה מגן גלובר לוקחת אתכם דרך המוזיאון לאמנויות הבמה המסורתיות, המציג את,המתנפחים היפים ושאר הציוד ששימש בחגיגות קונצ'י.

בנגסאקי לא חסרות נקודות תצפית טובות, אבל אף אחת מהן לא משתווה לנוף המרהיב של אינאסא-יאמה, גבעה בגובה 333 מ' ממערב לעיר. רכבת הרים, או רכבל, מעלה אותכם לשם תוך חמש דקות. מלמעלה, אתם תוכלו ליראות נופים מדהימים של קו החוף המקומי המעוצב, כמו גם קונפטי של איים סמוכים ואיונים.

הפלגות מנגסאקי והפלגות לנגסאקי ב-2024