הפלגות למאיצורו

הלאה לקיוטו

סיור חוף  למאיצורו בהפלגה של MSC הוא נקודת ההתחלה לגילוי העיר היפה קיוטו. בסיור חוף זה תוכלו לבקר בפארק קסאמאצו, במקדש קיומיזו וברובע אראשיאמה.

ניתן לבקר בפארק קסאמאצו. שם תוכלו להתפעל מהאמנוהאשידאט, רצועת אדמה דקה המכוסה בעצי אורן ומאופיינת בחופים החוליים היפים של מפרץ מיאזו. זהו פלא טבע, שפירוש שמו הוא "גשר לגן עדן", כי אם מסתכלים עליו הפוך הוא דומה לגשר הנמתח עד השמים. בקצה הדרומי ביותר של אמנוהאשידאט מתנשא המקדש הבודהיסטי של צ'יונג'י. כאן ,תוכלו לפגוש את אחד מ"שלושת פסלי מונג'ו בוסאצו החשובים", אל השכל והחוכמה.

רובע המקדש היגאשייאמה, בחלק המזרחי של קיוטו, מסתיר פלאים אחרים. למשל המקדש הבודהיסטי העתיק של Sanjūsangen-dō, שבו מוחזקים 1001 פסלים של קאנון, אלת הרחמים; אלה מגולפים בעץ מכוסה עלי זהב כדי להעיד על סדר והמשכיות. המקדש נוסד בשנת 1164 ונשרף

באש זמן קצר לאחר מכן. הוא נבנה מחדש באופן זהה מאה שנים מאוחר יותר. ישן יותר הוא מקדש קיומיזו. נוסדה בשנת 780 ליד מפל אוטואווה  על צלע הגבעה המיוערת ממזרח לקיוטו, שהוכרז כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו בשנת 1994.

בפאתי המערב של קיוטו אסור לפספס סיור חוף אל ארשייאמה, שכונה נעימה עם מסעדות וחנויות. היא גם מפורסמת ביער הבמבוק ובגשר טוגטסוקיו, שנבנה מחדש בשנות השלושים של המאה הקודמת והוא רפרודוקציה של גשר עץ מימי הביניים. ניתן לשכור סירות על גדות הנהר.

הפלגות ממאיצורו והפלגות למאיצורו ב-2024