הפלגות לקוצ'י

בקצה נהר המראה

ההפלגה שלכם ב-MSC תיקח אתכם לקוצ'י, הממוקת במחוז באותו שם, באי שיקוקו. תוכלו לבקר בטירת קוצ'י, זוהי אחת מ-12 הטירות היפניות ששרדו שריפות, מלחמות ואסונות אחרים של התקופה הפוסט-פאודלית.

הוא נבנתה בין השנים 1601 ל-1611. מה שניתן לראות מהבניין כיום, מתוארך לשנת 1748, השנה שבה נבנתה הטירה מחדש לאחר שריפה. קוריוז: המגדל הראשי שלו לא שימש רק למטרות צבאיות, אלא הוא היה גם מקום מגורים של משפחות אצילים. די יוצא דופן, מכיוון שהאצולה הייתה מתגוררת בדרך כלל בחלקים אחרים של הטירה. פנים העץ אופייני לסגנון המסורתי של תקופת אדו.

ליד נמל קוצ'י נמצא החוף הציורי של קצוראמה. במסעדות המקומיות תוכלו לאכול את Katsuo, סוג של טונה שאופיינית למים היפנים, חתוכה לפרוסות וצלויה קלות על אש קש המעניקה לה טעם מעט מעושן.

שבעים קילומטרים מקוצ'י ישנה אטרקציה תיירותית יוצאת דופן, גשר קזוראבשי העתיק, ברוחב 45 מטר וכ 2 מטר

רוחבו, הוא משתרע על 14 מטרים מעל מימי נהר איה. כיום, הגשר – העשוי מעץ Actinidia arguta, מעין גפן הדומה לצמח קיווי – מחוזק בחוטי פלדה. אסור לפספס אותו בגלל הנוף שמסביב והטיול הקצר אך המרגש שהוא מציע.

קרוב יותר לקוצ'י נמצא ערוץ אובוק הנפלא: אנו חוצים את נהר יושינו בסירה ומתפעלים כיצד במשך מאות מיליוני שנים שוחק הנהר את הסלעים של הרי שיקוקו ומעצב את האבן לצורות מוזרות.

הפלגות מקוצ'י והפלגות לקוצ'י ב-2024