הפלגות לקובה

העיר הקוסמופוליטית של קובה

הקסם של יפן עם הפלגה של MSC. היעד שלכם הוא קובה. העיר הגדולה, עם מיליון וחצי תושבים, נבנתה על האי הונשו, והיא תמיד הייתה אחד הנמלים העיקריים ביפן, חשוב מבחינה אסטרטגית עבור חילופי מסחר בין המזרח למערב.

בתחילת המאה ה-20, קובה הייתה מיושבת על ידי עובדים וסוחרים אירופאים שעברו ליפן עם משפחותיהם – נוכחותם ניכרת במבנים של מחוז קיטאנו.

ניתן להגיע אל הר רוקו ברכב. ממוקם בפארק הלאומי Setonaikai, מקום שלא כדאי לפספס. מהמיקום הגבוה שלה, הנוף על העיר קובה הוא מרהיב, במיוחד בלילה, הוא נחשב כאחד הנופים היפים ביותר של העולם.

שווה לעשות סיבוב גם בקיוטו. סיור חוף זה ייקח אתכם למה שנחשב לדוגמה הבולטת ביותר של המהות היפנית לאדריכלות, תרבות, היסטוריה ודת. במשך כאלף שנה הייתה העיר בירת יפן.

כיום הוא מפורסם בזכות מקדשי השינטו שלו, המקדשים הבודהיסטים, הגנים והארמונות הקיסריים, בתי העץ הטיפוסיים ופרחי הדובדבן ההופכים את רחובות העיר למקומות קסומים וסוריאליסטיים באביב. היא ממוקמת על האי הונשו, לקיוטו יש, כמו קובה, כ 1 וחצי מיליון תושבים ויש הרבה מה לראות בה.

בין המקומות המעניינים ביותר, אם לומר רק כמה, הם פושימי אינארי עם מקלט בעל אותו שם, שכונות אוצ'איה ואוקיה, ידוע בתי תה ובתי גיישה, שוק נישיקי באוויר הפתוח, וטעמים  מהמטבח היפני תוך כדי הליכה.

גם בקיוטו, תוכלו להתפעל מטירת הימג'י עם סיור חוף. המתחם המבוצר הראשון נבנה בשנת 1400 ולאחר מכן נעשה גדול יותר על ידי שבטים שונים במשך מאות שנים. כיום, הטירה מורכבת משמונים בניינים, בצבע לבן, בכמה מפלסים. הוא הוכרז כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו בשנת 1993.

הפלגות מקובה והפלגות לקובה ב-2024