הפלגות לקיטקיושו

מקום נעים ליד מפרץ מטסושימה

העיר הצפונית ביותר של הונשו אאומורי, יושבת בקצה הפנימי של מפרץ מוטסו, מוגן על ידי שני טפרים של חצי האי טסגארו ו שימוקיטה.

נמל זה שימש כנמל לנוסעים צפונה, והוא שופר בשנת 2016 כאשר פתיחת מנהרת סייקן באורך 46 ק"מ הניעה קו ישיר לשינקנסן  מתחת לים אל הוקאידו.

האזור סביב תחנת אאומורי והנמל הסמוך בפרט פותחו בהרחבה כדי ליצור נוף עירוני מודרני בהיר מצויד בטיילות החוף, בתי קפה עסוק, ומוזיאון צבעוני. למרות זאת, אאומורי מציעה גם הצצה לעבר המרוחק של יפן, בצורת אתר סאנאי-מרויאמה יוצא הדופן, מדרום מערב למרכז.

האגם השלישי העמוק ביותר ביפן, טוואדה-קו הצלול, ממלא מכתש וולקני בעומק 300 מ' בחלק הצפוני של הפארק הלאומי טוואדה-הצ'ימנטאי.

בעוד האגם עצמו הוא כמובן יעד תיירותי מרכזי, עבור מבקרים רבים גולת הכותרת האמיתית היא הגישה מעל מעברים גבוהים לאורך עמקים מיוערים עמוקים. מבין ארבע דרכי הגישה הראשיות, המסלול האטרקטיבי ביותר

האקודה דרומה מאאומורי דרך הרי, סוקאיו אונסן ועמק אויירס הציורי.

מאחורי חזיתו המודרנית, הירוסאקי, מקום מושבו הקודם של שבט טסגארו, עדיין שומרת על שרידי העבר הפיאודלי שלה. המחוזות הישנים והמעניינים יותר שלה נמצאים במרחק של כ-3 ק"מ מערבית לתחנה, לאורך טסוצ'יבוצ'י – גוואה, העובר דרך מרכז העיר. זוהר בזמן פריחת הדובדבן, פארק הירוסאקי- קון כאן מחזיק את הצריחים הציוריים של הירוסאקי-ג'ו, הטירה המקורית של העיר, עדיין מוקפת חפיר. בצפון נמצאת שכונה של בתי סמוראים מסורתיים, ואילו בדרום תמצאו גן יפני שמור היטב, פוג'יטה קינן טיין, ואוסף של מבנים בסגנון מערבי מתקופת מייג'י.

זהו רק אחד היעדים הפנטסטיים של ההפלגה שלנו ברחבי העולם: MSC World Cruise 2020.

הפלגות מקיטקיושו והפלגות לקיטקיושו ב-2024