הפלגות לקנאזווה

עיר פיאודלית עתיקה

לצלול לתוך יפן הפיאודלית! קנזאווה המרתקת היא פנינה אמיתית הודות לבתים האלגנטיים שלה, המחוזות ההיסטוריים המוקדשים להנאה, הטירה הלבנה שלה וגן קנרוקואן.

בהפלגה של MSC תכירו את העיר, יעד מוערך מאוד גם למלאכות יד: קימונו המשי קאגה-יוזן, ווג'ימה והקרמיקה של קוטאני ואוהי הם כולם מעולים. למרגלות הטירה נמצא המחוז של נגמאצ'י, שבו אתם יכולים לבקר באזור עם אווירה היסטורית עם מגורי הסמוראים שלו המאופיינים ב"קירות הבוץ" שלהם, שערי כניסה פרטיים מעץ, נתיבים צרים ותעלות מים. קנרוקואן, האזור הירוק המקיף את הטירה, הוא תגלית אמיתית: מדורג כאחד מ"שלושת הגנים המטופחים היפים ביותר" ביפן לצד קאירקואן במיטו וקורקואן באוקיאמה. הצבעים שלה משתנים בהתאם לעונה. תיאטראות Teambuoco שימה וקאיקרו הם שני מחוזות צ'איה פתוחים לציבור: אזורים אלה אירחו בעבר מסעדות בלעדיות שאורחיהן קיבלו שירות על ידי גיישה.

שירקאווה-גו הוכרזה כאתר מורשת של אונסק"ו

בשנת 1995 והוא מפורסם בזכות גאסו-זוקורי המסורתי שלה, שחלקם בני יותר מ 250 שנים. אלה בתי עץ עם גגות סכך תלולים, שצורתם מזכירה את כפות הידיים של הנזירים הבודהיסטים שהתאחדו בתפילה. למעשה הגגות נועדו לעמוד בשלג הכבד במהלך החורף.

הפלגות מקנאזווה והפלגות לקנאזווה ב-2024