הפלגות לקגושימה

למרגלות הר געש

בדרום הרחוק של יפן הפלגה של MSC תעזור לכם לגלות את העיר קגושימה. העיר מאוכלסת על ידי מעט יותר מחצי מיליון בני אדם ונהנית מאקלים מתון במשך רוב השנה.

העיר נשלטת על ידי הר הגעש הפעיל סקורג'ימה ונקראת "נאפולי של יפן" בשל הדמיון שלה לנוף של העיר נאפולי. אין זה נדיר שהר הגעש יפתיע בהתפרצויות מרהיבות.

בסיור חוף זה תוכלו לבקר בפארק שירויאמה, הממוקם במרכז העיר אך משתרע עד להר שירויאמה. גובהו קצת יותר ממאה מטרים, והוא היה הרקע לקרב בין הצבא הקיסרי לבין קבוצת מורדים סמוראים בסוף המאה ה-19. הפארק מוביל למצפה הכוכבים שממנו תוכלו להתפעל מהנוף המרהיב של העיר ומפרץ קגושימה והר הגעש.

לאורך החוף הצפוני של המרכז נמצאים גני סנגנן (Senganen Gardens), הידועים גם כאיסוטיאן (Isoteien), דוגמה מקסימה לגן יפני עם בריכות, נחלים, מקדשים וחורשת במבוק. הם מתוארכים לשלוש מאות שנים ונבנו על ידי משפחת שימאזו. הנה

מסעדה מעולה בתוך הגן, בה תוכלו לסעוד וליהנות ממטעמי הבשר והדגים שהמדינה מציעה, ומפורסמת בכל רחבי העולם. ליד סנגאנן נמצא בניין שתחילתו באמצע המאה ה-19,אשר במקור היה בית חרושת למכונות והוא עכשיו מוזאון הנקרא "שוקו-שוסקיאן".  הוא הכיל חפצים ממשפחת שימאזו במשך 700 שנים.

הפלגות מקגושימה והפלגות לקגושימה ב-2024