הפלגות לאישיגאקי

הטבע של אישיגאקי

ההפלגה שלכם  ב MSC תיקח אותכם לעיר היפנית אישיגאקי באי בעל אותו השם, במחוז אוקינאווה. האי, שנמצא 124 קילומטרים מטייוואן, נמצא בפארק הלאומי איריומוטה-אישיגאקי, יחד עם אלה של איריומוטה ו-קוהמה, קורושימה ו-טקטומי.

אישיגאקי רשומה כעיר מאז 1947, ועד 1972 היא נוהלה בפיקוח ארצות הברית, לאחר כניעתה של יפן במלחמת העולם השנייה.

אפשר לצאת לסיור חוף במפרץ כבירה, המפורסם גם בזכות גידול הפנינים השחורות שלו ובהיותו המקום הראשון בעולם שטיפח אותן. חול לבן, מים בצבע טורקיז וצמחייה ירוקה צפופה: הנוף הטבעי של הפארק הלאומי איריומוטה-אישיגאקי יעצור את נשימתכם. מפתה לצלול לים היפה, העשיר בבעלי חיים צבעוניים, אך למרבה הצער הוא אינו מתאים לשחייה בשל הזרמים החזקים.

אפשר גם לצאת לסיור חוף לאי איריומוטה, עם חופי האלמוגים הרכים שלו וכמעט 90% משטחו מכוסה ביער גשם טרופי ובביצות מנגרובים. הפלא הטבעי הזה מאכלס כ-20,000 איש, הוא ביתם של דגימות ייחודיות של בעלי חיים מקומיים, כמו סרטן הקוקוס, שיכול לשקול עד תשעה קילו, לרוחבו של שלושה מטרים ומסוגל לשבור אגוז קוקוס (ומכאן השם), וכן החתול האירימוט, תת-מין של החתול הנמר.

אתם יכולים גם לבקר באי הקטן טקטומי, יש לו שטח של 3.4 מייל רבועים והיקפו של 5.71 מיילים  המאוכלס על ידי קצת יותר מ-300 אנשים. בתים עם גגות רעפים אדומים, רחובות חוליים לבנים ושפע של פרחים וצמחים בגנים המוגנים על ידי חומות אבן וולקניות: תוך כדי הליכה ברחבי האי אפשר לראות עגלות רתומות לשוורים ואת התושבים שקועים בפעילות היומיומית שלהם, דבקים במסורות במשך אלפי שנים.

הפלגות מאישיגאקי והפלגות לאישיגאקי ב-2024