הפלגות לפוקואוקה

מטרופולין קליל

העיר הגדולה ביותר של קיושו, פוקואוקה היא אחד המקומות החביבים ביותר ביפן – למרות העובדה שזה לא בדיוק שם ביתי בחו"ל, זה קופץ באופן קבוע על רשימות המקומות הטובים ביותר לחיות בעולם.

בעוד שהיא מתגאה בכמה מראות אמיתיים, יש כאן שמחת חיים בסגנון קיושו מסוים, שמומחשת בצורה הטובה ביותר ברחוב הכפרי יטאי, שבו המקומיים אוכלים בשמחה את הראמן שלהם בזמן שהם שותים בירה, סאקה או כל דבר אחר שמתחשק להם. עד לאחרונה, העיר הייתה ישות תעשייתית, בולטת רק בשל קשרי התחבורה שלה לקוריאה ולשאר האי, אבל הרנסנס שלה היה יוצא דופן.

כאשר אתם מפליגים באוקיינוס ​​השקט עם MSC Cruises תמצאו כי פוקואוקה היא מטרופולין נקי ומצוחצח. מקומות חובה כאן כוללים אחד או שניים מהמוזיאונים מצוינים ושורה של אדריכלות מודרנית המושכת את העין – הבולט ביותר בקטגוריה האחרונה הם קאנאל סיטי, קולנוע עצמאי, מלון וקומפלקס קניות שנבנה סביב רצועה מעגלית למחצה של מים, ו הוקס טאון, המהווה חלק חוף גדול

פיתוח המשלב מקומות לקניות, אוכל ובילוי. אם בא לכם משהו חינוכי יותר במהלך ההפלגה שלכם ב-MSC Grand Voyages, צאו לפסטיבלים המפורסמים והאמנויות העממיות של פוקואוקה, המוצגות במוזיאון העממי Hakata Machiya.

כמו בכל עיר יפנית שמכבדת את עצמה בסדר גודל שלה, פוקואוקה שומרת על אזור בילוי תוסס, במקרה הזה על האי הקטן נקאסו, למרות שזול יותר ללכת לברים והמסעדות הפחות של טנג'ין, "העיר של העיר". אזור מרכז העיר הראשי. יש גם כמה מראות מצוינים ממש דרומית לפוקואוקה: עיירת המקדשים העתיקה Dazaifu, פעם מקום מושבה של הממשלה של כל דרום יפן, אבל כיום עורף נעים הידוע בעיקר באוסף המקדשים שלה; והמים המרפאים של Futsukaichi Onsen הסמוך

הפלגות מפוקואוקה והפלגות לפוקואוקה (הקטה) ב-2024