הפלגות מאאומורי

מקום נעים ליד מפרץ מטסושימה

העיר הצפונית ביותר של הונשו, אאומורי, יושבת בקצה היבשתי של מפרץ מוטסו, מוגנת על ידי תאומי הטפרים של חצי האי טסוגארו ושימוקיטה.
מקום זה שימש זמן רב כנמל לנוסעים לכיוון צפון, הוא זכה לחיזוק בשנת 2016 כאשר פתיחת מנהרת סייקאן באורך 46 ק"מ יצרה קישור ישיר של שינקנסן מתחת לים להוקאידו.

האזור סביב תחנת אאומורי וחוף הנמל הסמוך, בפרט, פותח מחדש באופן נרחב כדי ליצור נוף עירוני מודרני ומואר המצויד בטיילות אטרקטיביות על החוף, בתי קפה הומים ומוזיאון צבעוני. אאומורי, עם זאת, מציעה גם הצצה לעברה הנידח של יפן, בצורת אתר סנאי-מרויאמה יוצא הדופן, מדרום-מערב למרכז.

האגם השלישי בעומקו של יפן, ה-Towada-ko בעל הצד התלול והצלול, ממלא לוע געשי בעומק 300 מטרים בחלק הצפוני של הפארק הלאומי Towada-Hachimantai.

בעוד שהאגם עצמו הוא כמובן יעד תיירותי מרכזי, עבור מבקרים רבים גולת הכותרת האמיתית היא הגישה על מעברים גבוהים ולאורך עמקים מיוערים עמוקים. מבין ארבעת דרכי הגישה העיקריות, המסלול האטרקטיבי ביותר

הוא ללכת דרומה מאומורי דרך הרי האקודהSukayuOnsen ועמק אויראז הציורי.

מאחורי החזית המודרנית שלו, הירוסאקי, המושב לשעבר של שבט צוגרו, עדיין שומר על שרידים מהעבר הפיאודלי שלו. הרובעים העתיקים והמעניינים יותר שלה נמצאים כ-3 ק"מ מערבית לתחנה, מעבר לצוצ'יבוצ'י-גאווה, העובר דרך מרכז העיר. פארק הירוסאקי-קואן, המפואר בזמן פריחת הדובדבן, מכיל את הצריחים הציוריים של הירוסאקי-ג'ו, הטירה המקורית של העיר, שעדיין מוקפת בחפירים. מצפון נמצאת שכונה של בתי סמוראים מסורתיים, ואילו מדרום תמצאו גן יפני שמור היטב, Fujita Kinen Teien, ואוסף של בניינים בסגנון מערבי מתקופת המייג'י.

הפלגות לאאומורי והפלגות מאאומורי ב-2024