הפלגות FORMULA 1® ו-MSC נוהגות בשינוי ביחד

תשוקה, מצוינות והשמחה לארח אנשים בכל רחבי העולם הם רק חלק מהמאפיינים ש-MSC חולקת עם F1®. חדשנות מתמדת ומחויבות לטכנולוגיות סביבתיות של הדור הבא הן מה שהניעו אותנו להתחיל את השותפות שלנו עם פורמולה 1®, תחרות מירוצי המכוניות היוקרתית בעולם וסדרת הספורט השנתית הפופולרית ביותר. כדי להביא ריגושים גדולים יותר למעריצי ה-F1® ולאורחי השייט של MSC, שנינו דוחפים להתקדמות טכנולוגית שמבטיחה חוויות שאין שני להן לאלו שצופים ב-Grand Prix™ או משייטים באוניות החדישות שלנו.

באוניות שייט של MSC, חדשנות פירושה יותר נוחות, בידור משופר והטכנולוגיה העדכנית ביותר שהפכה את הספינות שלנו ליעילות עוד יותר. אנו גאים בכך שהשקעות במחקר הן של F1® והן של MSC מקדמות שיפורים בתעשיות בהתאמה שלנו.

כדי לספק את החוויה והבידור הטובים ביותר למעריצי F1® ולאורחי MSC Cruises ברחבי העולם, אנו משתפים פעולה כדי ליצור יוזמות מיוחדות המשלימות את החוויה הגבוהה של F1® עם צי מרשים של MSC Cruises.

הישארו מעודכנים ובחרו בין יעדי השייט הטובים ביותר, עם מגוון רחב של מסלולים וצי גדול של ספינות חדישות וייחודיות.

בשנת 2024, MSC Cruises היא נותנת חסות של FORMULA 1 MSC CRUISES JAPANESE GRAND PRIX 2024 ו-FORMULA 1 MSC CRUISES GRAN PREMIO DEL MADE IN ITALY E DELL'EMILIA-ROMAGNA 2024.
יש גם הזדמנות להגיע ל-FORMULA 1 QATAR AIRWAYS QATAR GRAND PRIX כדי להרגיש את הריגוש של F1® באופן אישי.

אנו גאים להניע יחד את השינוי.

פורמולה 1 QATAR AIRWAYS QATAR GRAND PRIX 2024 ב-1 בדצמבר

צאו לשייט של שבעה לילות של האמירויות מאבו דאבי ב-27 בנובמבר או מדובאי ב-30 בנובמבר 2024 על סיפון MSC Euribia כדי ליהנות מהמירוץ הלפני אחרון של עונת 2024 F1® בקטאר.

התנסו בטיול מיוחד במינו לגראנד פרי, עם העברות נוחות, מושבים פנורמיים בישורת הראשית של מסלול ה-Lusail International של דוחא, וגישה לאזור המעריצים המרגש כדי לחזות בכל רגע מרגש על המסלול.