הפלגות לטרומסו

התחילו לתכנן את הפלגה שלכם והזמינו את הסיורי החוף שלכם לטרומסו

הנמל הנורבגי התוסס של טרומסו, הממוקם בצד המזרחי של האי טרומסייה, מחובר ליבשת באמצעות גשר אלגנטי. היעד הזה של MSC לצפון אירופה הוא שער לחוג הארקטי ולפנינות טבע אחרות. בעיר, גלו שפע של אטרקציות וציוני דרך, כולל הקתדרלה הארקטית האייקונית. ראו את מוזיאון הקוטב, הגנים הבוטניים או מוזיאון האמנות בעל משמעות התרבותית.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • רכבל להר Storsteinen
  • פולריה: האקווריום הארקטי
  • טרומסו והסביבה בסירה

עלו על רכבל פיילהייסן במעלה הר Storsteinen המלכותי בסיור חוף של MSC Cruises.

כאן, תוכלו להעריך נופים עוצרי נשימה של העיר טרומסו ממרפסת התצפית הנהדרת של ההר. התפעלו מהאיים, הפסגות והפיורדים שמסביב, בגובה 421 מטר מעל פני הים. האטרקציה המופלאה הזו היא אחת מהנופים המצולמים ביותר בנורבגיה, אז אל תשכחו להביא את המצלמה שלכם.

בטרומסו נמצא מרכז פולריה, האקווריום הצפוני ביותר בעולם. כאן תגלו שפע של חיים ימיים מרהיבים, כולל דגים, רכיכות ואלמוגים. התפעלו מארבעת כלבי הים כשהם שוחים במים או מבקרים בקולנוע הסוחף. סיור חוף של MSC Cruises זו דרך מצוינת לחוות את הקוטב הצפוני מהנוחות של העיר.

צאו לסיור של MSC Cruises לאי Kvaløy היפהפה, שם תיהנו משיט בסירה ציורית בנופים מפוארים. התפעל מצלילים סוחפים, פיורדים צרים ורכסי הרים סלעיים בצורה דרמטית. עצרו ליד כפר דייגים קטן באי סומארוי , שבו תוכלו להציץ בנופים מרשימים של  סניה. לאחר מכן, התפעלו מהגשר האלגנטי בסאנדנס סאונד, המשתרע על פני 1220 מטרים יוצאי דופן!

הפלגות מטרומסו והפלגות לטרומסו ב-2024