הפלגות לקלייפדה

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לקלייפדה

קלייפדה היא עיירת נמל עתיקה בליטא, המשקיפה על הים הבלטי הדרמטי. ההיסטוריה שלה מתחילה עוד מהמאה ה-13, כאשר מרכז העיר דומה לכפר גרמני מימי הביניים. היעד הזה של הפלגות MSC  לצפון אירופה מציע סיורי חוף מרתקים רחוקים יותר. גלו את בסיס הטילים הסובייטי לשעבר ואת גבעת המכשפות המסתורית.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • תעשיית הענבר
  • גבעת המכשפות המסתורית
  • בסיס הטילים הסובייטי לשעבר באמצע יער Plokštinė

קלייפדה הוא אזור עשיר בענבר, אבן החן שבוטלת  בזוהר הזהוב הרך שלה.

בסיור חוף של MSC Cruises, תלמדו על כריית ענברים בליטא במחצבה מהמאה ה-19. לאחר מכן, בקרו במוזיאון הענבר באתר הנופש פלנגה, שם תקבלו תובנות על החפירה והשימוש ב'זהב הבלטי' היפה. לאחר מכן, גלו את בתי הקפה, המסעדות ודוכני המזכרות הרבים של עיירת החוף, או בקרו בכנסייה הניאו-גותית מהמאה ה-19.

הנמל המקסים של קלייפדה נמצא בחזית הלשון הקורונית, חגורת אדמה צרה המפרידה בין הלגונה הקורונית לים הבלטי. באתר מורשת עולמי זה של אונסק"ו ניתן לערוך סיור חוף מרהיב של MSC Cruises – יום כיף לכל המשפחה! בקרו ב-יודקראנטה (Juodkrantė) , עיירת חוף אידילית מפולפלת בבניינים אטרקטיביים מהמאה ה-19. ליד הנמל, גלו את גבעת המכשפות,גלריה באוויר הפתוח בה שוכנת סדרה של פסלים המתארים דמויות מסיפורי העם של ליטא.

צאו לסיור חוף של MSC Cruises לבסיס טילים סובייטי לשעבר, הממוקם באמצע יער פלושטיניה בפארק הלאומי ז'מאיטיה. לאחר שסגר את שעריו ב-1978, האתר הפך לתזכורת אפלה של שנות המלחמה הקרה. נבנה בשנת 1960, בסיס הצבא הסודי הכיל ארבעה מחסנים עם טילי R-12 שהצביעו על ברלין, לונדון, מדריד ופריז! סיור מודרך זה יעזור לכם לגלות את המסדרונות, המנהרות ואת החלק הפנימי של אחד הבורות.

הפלגות מקלייפדה והפלגות לקלייפדה ב-2024