הפלגות לפושיקי טויאמה

יופי טבעי שופע

מהנמל של פושיקי היעד שלכם הוא טויאמה. במהלך ההפלגה תוכלו לבקר בעיר זו, בירת המחוז, הממוקמת על האי Honsū. ממש על הים היפני, בטויאמה יש אוכלוסייה של מעל מיליון איש. מוקפת משלושה צדדים על ידי הרים תלולים, היא מפתיעה את המבקרים עם היופי הטבעי העשיר שלה.

בסיור חוף תוכלו להגיע לטטיאמה קורובה, מסלול מרהיב באמת דרך האלפים הצפוניים של יפן בפארק הלאומי צ'ובו-סנגאקו, ולהתפעל מנופים נפלאים. בחורף, ההרים מכוסים בשלג ובאביב, בין הערים מידגהרה ומורודו, בצורת "מסדרון שלג" מרשים ומרהיב, שקירותיו יכולים להגיע ל-20 מטרים. זהו סיור חוף עוצר נשימה והפך לאטרקציה תיירותית לאומית.

דרומה משם, הכפרים ההיסטוריים שירקאווה-גו וגוקיאמה הוכרזו כאתרי מורשת עולמית של אונסק"ו בשנת 1995. ממוקמים בלב ההרים, הם מושכים תיירים מכל רחבי העולם שבאים לראות את הבתים המסורתיים שלהם בסגנון gassho-zukuri, כלומר בתים עם סכך תלול

גגות הדומים לדקלים של הנזירים הבודהיסטים שהוצבו יחד בתפילה. למעשה הגגות התלולים מתוכננים לעמוד בפני שלג כבד שיורד במהלך החורף. הבתים באורך של כ-18 מטרים וגובהם 10 מטרים, ובהם ארבע קומות שבהן חיים דורות שונים של אותה משפחה. הקומה האחרונה של הבית מוקדשת לחקלאות תולעי משי.

הפלגות לפושיקי טויאמה והפלגות מפושיקי טויאמה ב-2024