אמצעי הבריאות והבטיחות של חברת השייט, מדיניות הזמנות גמישה וניסיון מלא בחוף מאושרים עבור כל ההפלגות עד קיץ 2022

החברה עם הפרוטוקול החלוצי שלה שהוביל את ההתחלה מחדש של תעשיית השייט הכוללת קיבלה בשלום למעלה ממיליון אורחים על סיפון ספינותיה במהלך כל שלבי המגיפה

הפרוטוקול תוכנן ומתעדכן באופן רציף עם מידע מפאנל המומחים החיצוניים 'Blue Ribbon' שהורחב כעת לכלול וירולוג מנוסה ומנהל CDC לשעבר בארה"ב, ד"ר רוברט רדפילד

ז'נבה, שוויץ, 22 בדצמבר 2021 – MSC Cruises השיקה היום את מסע הפרסום שלה לקיץ 2022 במסגרת תוכנית 'Cruise with Confidence' המאשרת את פרוטוקול הבריאות והבטיחות המוביל בתעשייה, מדיניות ההזמנה הברורה והגמישה שלה, דרישות החיסון והבדיקות החזקות אך הפשוטות שלה והחזרה לחקר החוף העצמאי שלה יחולו על כל ההפלגות עד קיץ 2022.
כל ההזמנות הקיימות והחדשות לכל ההפלגות עד סוף עונת הקיץ הבאה יכוסו על ידי הבטחת Cruise with Confidence, לפיה החברה כבר הציעה חופשת שייט בטוחה, גמישה ומהנה ליותר ממיליון אורחים בכל השלבים. של המגיפה, בעבר ובהווה.

 

ג'יאני אונוראטו, מנכ"ל MSC Cruises, אמר, "הצלחנו להוביל את ההתחלה מחדש של התעשייה שלנו באוגוסט בשנה שעברה הודות לפרוטוקול בריאות ובטיחות מקיף וגמיש שנועד להתאים את עצמנו לאבולוציה של המגיפה בחוף ומאז הציב את הסטנדרט בכל מגזר הנסיעות והאירוח. בכך הצלחנו להמשיך ולהציע את רמת ההגנה הגבוהה ביותר לאורחים, לצוות ולקהילות שלנו, בהן הספינות שלנו מתקשרות לקבל באחריות ובבטחה את פני הספינות שלנו למעלה ממיליון אורחים לחופשה בים.

כשהמגיפה ממשיכה להתפתח, אנו מבינים את החשיבות של מידע ברור כדי להרגיע את האורחים שלנו שהם יכולים להזמין שייט בביטחון ובגמישות כדי לתת להם שקט נפשי מוחלט. לפיכך, אנו מרחיבים את הערבות המוצלחת שלנו 'שייט בביטחון' לכל ההפלגות עד קיץ 2022 כדי להמשיך ולהציע לאורחים שהוזמנו וחדשים אפשרות חופשה בטוחה, גמישה ומהנה. מחוזק בתוכנית ההגנה הנדרשת ל-COVID-19, ביטוח זה מעניק לאורחים ביטחון נוסף לפני ובמהלך ההפלגה. לבסוף, אנו רואים גם את החזרה של חוויה מלאה לחוף עם חידושם של טיולי חוף עצמאיים שבהם התקנות המקומיות מאפשרות זאת – באמת לא היה זמן טוב יותר להזמין חופשת שייט".

מכסה את כל הספינות והמסלולים, האורחים יכולים להמשיך ולבחור חופשת MSC Cruises בים בטוחים מתוך ידיעה שדואגים לבריאות, אבטחת ההזמנה וההנאה שלהם. משמש חורפית בקריביים ועד להפלגות מדהימות בים התיכון עם כל המשפחה בקיץ הבא, האורחים יכולים להזמין ולשייט בביטחון בזכות האלמנטים הבאים:

  • כל האורחים והצוות חוסנו ונבדקו

כל האורחים מגיל 12* ומעלה נדרשים בחיסון מלא, נוסף על כך, כל האורחים מגיל שנתיים ומעלה נדרשים להגיש בדיקה שלילית לפני העלייה למטוס. כל צוות הספינה גם מחוסן במלואו, נבדק באופן קבוע ועוקב אחר מדיניות בריאות ובטיחות קפדנית.

  • גמישות בהזמנה ללא תשלום

ניתן לתזמן מחדש את כל ההפלגות ללא תשלום עד 15** ימים לפני ההפלגה, מכל סיבה שהיא.

  • שקט נפשי הודות לתוכנית ההגנה על COVID

כל האורחים וההזמנות שלהם מוגנים באופן מלא על ידי ביטוח ההגנה הנדרש ל-COVID-19, המכסה אירועים כמו בדיקה חיובית לפני העלייה למטוס או בכל שלב במהלך החופשה שלך. ובסוף ההפלגה, יהיה קל לעמוד בכל חובות בדיקת החזרה באמצעות בדיקת אנטיגן או RT-PCR מסודרים בקלות על הסיפון או בטרמינל.

  • חוויה מלאה כדי להפוך את השייט לבטוח ומהנה 

האורחים חופשיים לרדת ולחקור באופן עצמאי נמלי הגעה בכל מקום שהתקנות המקומיות מאפשרות זאת. MSC Cruises עבדה בשיתוף עם רשויות בכל האזורים והמדינות בהן פועלות הספינות כדי להבטיח שהפרוטוקול שלה עומד, חורג ומתאים לאמצעי הבריאות והבטיחות האזוריים והלאומיים הנדרשים.

בנוסף לאלה, החברה ממשיכה לעקוב ולהתאים את פרוטוקול הבריאות והבטיחות המוביל בתעשייה שלה, שפותח בשנה שעברה על ידי קבוצת המומחים של ה-Blue Ribbon COVID – המורכבת ממומחים מוסמכים ומכובדים בינלאומיים אשר יחד עזרו ליידע את הפעילות של MSC Cruises פרוטוקול להגנה על בריאותם ובטיחותם של האורחים והצוות בכל היבט במסעו של האורח, תוך שמירה על חווית האורח הייחודית של החברה. מאז הקמתו המקורי, הפאנל חוזק בצירוף ד"ר רוברט ר. רדפילד, וירולוג אמריקאי וקלינאי מחלות זיהומיות, אשר שימש לאחרונה כמנהל המרכז האמריקאי לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) בין השנים 2018 ל-2021 .

 

יתר על כן, הפאנל מורכב מ:

  • ד"ר איאן נורטון, רופא חירום מומחה, כיום מנכ"ל ב-Respond Global, לשעבר ראש תוכנית יוזמת צוות רפואי חירום של ארגון הבריאות העולמי (WHO).
  • פרופ' כריסטאקיס האדג'יכריסטודולו, פרופסור להיגיינה ואפידמיולוגיה בפקולטה לרפואה וכן סגן הנשיא שלה, בית הספר למדעי הבריאות, אוניברסיטת תסליה, יוון
  • פרופ' סטפן ג'יי הרבארת', אפידמיולוג בית חולים, מומחה למחלות זיהומיות וראש התוכנית לניהול מיקרוביאלית בבתי החולים האוניברסיטאיים בז'נבה (HUG) ובפקולטה לרפואה
  • פרופ' קמילו ריקורדי, פרופסור להנדסה ביו-רפואית, בית הספר לרפואה של אוניברסיטת מיאמי
  • ד"ר ישו ארויו, מומחה לרפואה פנימית, בתי חולים אוניברסיטאיים בז'נבה, פרקטיקה פרטית, ז'נבה, יועץ לענייני רפואה, Trafigura Energy

למידע נוסף על מסלולי הפלגות של MSC, אנא בקר כאן .
למידע נוסף על פרוטוקול הבריאות והבטיחות של MSC Cruises ודרישות העלייה למטוס, אנא בקר כאן .
לאפשרויות הזמנה גמישות, אנא בקר כאן .

 

 

*עבור הפלגות בים האדום, אורחים מגיל 8 ומעלה צריכים לקבל חיסון מלא בחיסון המוכר על ידי ממלכת ערב הסעודית. ראה אתר לפרטים נוספים

**21 יום להזמנות Fly&Cruise