עכברים וצ'רטרים

חטיבת MSC Cruises Mice & Charters מביאה לאירוע שלכם את הצי החדשני ביותר על הגלים. אבל אנחנו עושים יותר מסתם לספק מתקנים חדישים. אנו מביאים לך את התמיכה של צוות מומחה עם מודעות מובילה בתעשייה לכך שאירועים מוצלחים תלויים לא רק בהפלגה מוצלחת, אלא בתמיכה שלנו ביחסים בין החברה שלך לציבור שלה.

המסירות שלנו והידע שלנו בשיווק, מיתוג, תכנון ולוגיסטיקה יבטיחו שכל היבט של האירועים והתמריצים שלכם יהיו הצלחה מסחררת, ישמחו את האורחים שלכם, יביעו את ערכי המותג שלכם ותומכים ביעדים האסטרטגיים שלכם.

חגי תמריצים לאנשי מכירות, מפיצים וסוחרים; חגי הפרס; תמיכת מותג ואירועי קידום מכירות; כנסים, פגישות וכנסים; השקות ומצגות של מוצרים; אירועים בינלאומיים.

חוויה יוצאת דופן

הבחירה של מנהיג עולמי
צי MSC Cruises גדל ב-800% בקיבולת בעשר השנים האחרונות, ומציע בחירה שנמשכת מאלגנטיות מסורתית ועד לערים צפות מודרניות של הים. כל הספינות שלנו מציעות באופן טבעי מתקנים עסקיים מלאים ועיצוב ורהיטים איטלקיים מסוגננים. אבל הכי טוב שהם מגיעים עם השירות הגמיש והתומך שלנו, כך שתוכלו לבחור את הספינה, המיקום, השירותים, המתקנים והעונה המתאימים ביותר למסר ולמטרות שלכם.

מגוון רחב של פעילויות

בניית צוות פעילה והרפיה
מתקני הספורט, הכושר והספא המודרניים הנרחבים בצי MSC Cruises ממלאים תפקיד חשוב בתמיכה בהצלחת פגישות, תמריצים, כנסים ואירועים. בנוסף להשפעות הממריצות והפחתת המתח של פעילות גופנית והרפיה, הם יוצרים הזדמנויות יוצאות דופן לבניית צוות וליצירת קשרים.

מתקני צי

עבודת צוות מחלקת את המשימה ומכפילה את ההצלחה
MSC Cruises מביאה לאירועים שלכם את התשתיות של חברת שייט היוקרה החדשנית ביותר בעולם, עם הצי הצומח והמודרני ביותר על הגלים. אבל אנחנו גם עושים יותר מאשר לספק מתקנים חדישים. אנו מביאים לך את התמיכה של צוות מומחה עם מודעות מובילה בתעשייה לכך שאירועים מוצלחים תלויים לא רק בהפלגה מוצלחת, אלא בתמיכה שלנו בקשר בין החברה שלך.