מתווה עתיד בר קיימא

עבורנו קיימות פירושה הגנה על הסביבה, תמיכה באנשים שעובדים איתנו ובוחרים לטייל איתנו, כמו גם בקהילות ובמקומות שאנו מבקרים בהם ועושים איתם עסקים.
תוכנית הקיימות שלנו מאורגנת סביב ארבעה עמודי מפתח: כוכב לכת, אנשים, מקום ורכש. זה מתורגם לדחף לשיפור מתמיד של הביצועים הסביבתיים של הצי שלנו; דאגה לכל העובדים וקידום גיוון והכלה; פועלים להבטיח שההשפעה שלנו על קהילות החוף אליהן אנו מגיעים תישאר חיובית; ומקור אחראי של המוצרים והשירותים שאנו רוכשים.

קיימות זה גם אומר לשים את הבטיחות של הצוות והאורחים שלנו במרכז של הכל. בשנת 2020, בשל הנסיבות יוצאות הדופן שנגרמו על ידי מגיפת Covid-19 היינו צריכים לעצור את כל הפעילות שלנו ולהשיב אלפי אורחים ואנשי צוות הביתה בתוך כמה ימים. יתר על כן היינו צריכים לאבטח את העסק שלנו, להתאים את הפעילות שלנו ולהתכונן לחזרה בטוחה של האורחים הודות לפרוטוקול בריאות ובטיחות מוביל בתעשייה.

קרא את הדוחות שלנו וגלו עוד מתוכנית הקיימות שלנו

דוח 2021
דוח 2020
דוח 2019

כדור הארץ

אנו פועלים ללא ערף לחצות את גבולות האפשרי ועוסקים באופן פעיל בפיתוח טכנולוגיה סביבתית מהדור הבא.

קרא עוד

אנשים

MSC Cruises היא חברה ממוקדת אנשים, המעסיקה עשרות אלפי אנשים ברחבי העולם.
כמעט 80% עובדים על סיפון האוניות שלנו.
קרא עוד

מקום

אנו ב-MSC Cruises שומרים על קשר הדוק ושיתוף פעולה פורה עם רשויות מקומיות, קבוצות קהילתיות וארגונים דוגמת איגוד השייט הבינלאומי (CLIA), כדי לשתף מידע ולשלב מדיניות ואסטרטגיות על מנת לתמוך בניהול תיירות בר קיימא.
יחד, אנו מקדמים מגוון פעילויות לנוסעים שלנו ומספקים תוצאות חברתיות וכלכליות טובות יותר עבור הקהילות המקומיות.
קרא עוד

רכש

החל מחלקים מכניים גדולים לאוניות שלנו ורכישת חומרי גלם איכותיים עבור אלפי אנשים בו זמנית ועד לפרטים הקטנים ביותר, כמו מוצרי טואלטיקה ופריטים רפואיים, אנחנו נדרשים לרכוש כמות עצומה של אספקה עבור הצי, הצוות והאורחים שלנו.
ניהול נושאים סביבתיים, חברתיים ואתיים בשרשרת האספקה שלנו הוא קריטי, ואנו נוקטים בגישה יציבה ובלתי מתפשרת בכל התחומים
קרא עוד