מקום

אנו ב-MSC Cruises שומרים על קשר הדוק ושיתוף פעולה פורה עם רשויות מקומיות, קבוצות קהילתיות וארגונים דוגמת איגוד השייט הבינלאומי (CLIA), כדי לשתף מידע ולשלב מדיניות ואסטרטגיות על מנת לתמוך בניהול תיירות בר קיימא.
יחד, אנו מקדמים מגוון פעילויות לנוסעים שלנו ומספקים תוצאות חברתיות וכלכליות טובות יותר עבור הקהילות המקומיות.

השפעה כלכלית

אנו שואפים להיות כוח משמעותי הפועל לטובת הקהילות בהן אנו מבקרים. אנו ממריצים את הכלכלה המקומית על ידי רכישת מוצרי מזון ומשקאות עבור האוניות שלנו. האורחים שלנו תורמים גם הם כאשר הם מצטרפים לטיולים מאורגנים ורוכשים ארוחות או מזכרות מספקים מקומיים.
כאשר אנו מפתחים את יעדי האי הפרטיים שלנו, לרבות השמורה הימית אושיין קיי באיי הבהאמה, אנו תמיד נותנים עדיפות חזקה להעסקת צוות מקומי לבנייה ולתחזוקה של פעילות חוף.
ביעדים פופולריים, אנחנו בדרך כלל עובדים עם ספקי טיולים המעסיקים מקומיים ותומכים בהם בזמן שהם בונים את העסק שלהם. זה עוזר לייצר מקומות עבודה וליצור מעורבות עם הקהילה המקומית כדי ליצור ערך משותף.
נוסעי שייט מוציאים בממוצע 101 דולר ליום במהלך ביקורי חוף (האגודה הבינלאומית לשייט קווים, 2019)

טיולים בני קיימא

בשנת 2019, כ-10% מהטיולים שלנו היו עם מפעילי טיולים המוסמכים לתקנים של המועצה לתיירות בת קיימא (GSTC). ה-GSTC הכולל שני קריטריונים, אחד עבור יעדים ואחד עבור מלונות ומפעילי תיירות, קובע דרישות ספציפיות להגנה ולשמירה על משאבי הטבע והתרבות של העולם.

עד סוף 2021, אנו שואפים שכל מפעילי הטיולים המשמשים את MSC Cruises ביעדים שלנו יהיו מוסמכים לתוכנית של GSTC, או שיהיו מעורבים בתהליך.

השמורה הימית – אושיין קיי MSC

בדצמבר 2019, MSC Cruises קיבלה את פני האורחים הראשונים שלה באי הפרטי אושן קיי באיי הבהאמה, אי טרופי מדהים שנוצר מאתר חפירות חול תעשייתי לשעבר. החזון לפיתוח של אושן קיי היה לשחזר את המערכת האקולוגית המקורית של האי ולבסס מחדש את מצבו הבתולי. זה כלל ניקוי הפסולת התעשייתית באי ובסביבתו, ויצירת סביבה בטוחה וטבעית לעופות וחיות הים.
פעילויות אלו בוצעו יחד עם מספר רב של בעלי עניין ושותפים, כולל מומחי איכות הסביבה ושמירת הטבע, ביולוגים ימיים, מומחי שוניות אלמוגים, אקדמאים, יועצים וסוכנויות ממשלתיות בבהאמה.

בשנת 2019, ממשלת איי בהאמה התחייבה להגן על 64 מיילים רבועים של מים סביב אושן קיי על ידי ייעודו כאזור ימי מוגן (MPA). המשמעות היא שהאזור יהיה כפוף לניהול מיוחד של משאביו הימיים. הדיג שלה יהיה תחת פיקוח מגביל יותר כדי לשמר ולטפח את החיים הימיים ומערכות אקולוגיות כמו שוניות אלמוגים.

גלה עוד על אושיין קיי כאן.

מתווה עתיד בר קיימא

עבורנו קיימות פירושה הגנה על הסביבה, תמיכה באנשים העובדים לצידנו ובוחרים להפליג איתנו,
כמו גם שמירה על הקהילות והמקומות בהם אנו מבקרים.
בואו לגלות עוד על תוכנית הקיימות שלנו המאורגנת סביב ארבעה עמודי תווך: כדור הארץ, אנשים, מקום ורכש.

כדור הארץ

אנשים

מקום

רכש