אנשים

MSC Cruises היא חברה ממוקדת אנשים, המעסיקה עשרות אלפי אנשים ברחבי העולם.
כמעט 80% עובדים על סיפון האוניות שלנו.

בריאות ובטיחות

כל איש צוות על סיפון אוניותינו עובר הדרכה מקיפה ומקצועית לתפקידו.

צוות מדריכי בטיחות מיומן ממחלקת התגובה אחראי על ניטור, הערכה ובמידת הצורך תיקון ושיפור פעילות הבטיחות על האונייה.

עם העלייה לאונייה, על כל הנוסעים להשתתף בתרגיל בטיחות.
על כל נוסע נושא כרטיס הפלגה או צמיד MSC לבצע 'צ'ק-אין' בתחנה ייעודית, כאשר מערכת ה-Muster Evacuation Monitoring Protocol מוודא מתי הוא נמצא על האונייה ומתי הוא יורד. פרוטוקול זה כולל גם מידע על אנשים עם צרכים מיוחדים שעשויים להזדקק לתמיכה נוספת במקרה חירום.

בתגובה ל-COVID-19 פותחה מערכת מקיפה של נהלי תפעול המתבססים על אמצעי בריאות ובטיחות מחמירים הפועלת כבר זמן רב על סיפון אוניותינו. הנהלים החדשים כוללים בדיקות COVID-19 אוניברסליות עבור כלל האורחים והצוות שלנו לפני העלייה לאונייה שמירה על סיורי חוף "מוגנים" בכל יעד.

נהלי הבטיחות שלנו תוכננו במיוחד בהתאם לתקנות של IMO ותקנות ניהול הבטיחות הבינלאומי (ISM) ואנו מטפחים תרבות בה לכל צוות האונייה יש אחריות ישירה לבטיחות ובריאות הנוסעים.

הדרכה ופיתוח עובדים

רוב ההכשרה הראשונית של צוות האונייה מתרחשת במתקני הכשרת הצוותים הייעודיים שלנו ברחבי העולם, מה שמאפשר הפעלת סימולציות עם ציוד זהה לזה הקיים על האונייה.

מדריכים נוספים נמצאים על האוניות ויש שימוש הולך וגובר במודולים לימודיים אינטרנטיים, הזמינים לכולם באמצעות הטלפונים החכמים או באמצעות טאבלטים הזמינים על סיפון האונייה, זאת בכדי להבטיח שאנשי הצוות ימשיכו להתפתח ולהתמקצע בתחום אחריותם.
בעזרת כלים וציוד טכני מורכב, צוותי האוניות עוברים הכשרה והסמכה טכנית מקיפה, בהתאם לכל הכללים והתקנות הלאומיים והבינלאומיים החלים ובהתאם לאמנה הבינלאומית בדבר תקני הכשרה, הסמכה ושמירת הימאים (STCW).

בשנת 2019, השקענו 6.9 מיליון אירו באימון 15,227 מאנשי הצוות שלנו בממוצע של 36 שעות אימון כל אחד. ההשקעה של עובדי החוף הגיעה ל-1.8 מיליון אירו עם 129,490 שעות הדרכה וממוצע של 50 שעות לעובד.

בין אם הם עובדים על הגשר, בחדר המכונות, באירוח או בתפקיד תומך ביבשה, כל אנשי הצוות שלנו מקבלים את ההכשרה המקצועית שהם צריכים כדי לאפשר להם לעשות עבודה יוצאת דופן.

מתווה עתיד בר קיימא

עבורנו קיימות פירושה הגנה על הסביבה, תמיכה באנשים העובדים לצידנו ובוחרים להפליג איתנו,
כמו גם שמירה על הקהילות והמקומות בהם אנו מבקרים.
בואו לגלות עוד על תוכנית הקיימות שלנו המאורגנת סביב ארבעה עמודי תווך: כדור הארץ, אנשים, מקום ורכש.

כדור הארץ

אנשים

מקום

רכש