על MSC CRUISES

Only the Sea, Only MSC

לאחר ניסיון של 300 שנה בים, אנו מבינים את השפעתו החיובית והיכולת להוביל אותנו אל אוצרות קסומים. ההפלגות שלנו נועדו להעשיר, לשמח וליצור חוויות בלתי נשכחות שרק הים יכול ליצור. אנשי הצוות המנוסים שלנו עומדים לשירותכם ומוכנים לעזור לכם לחשוף את הסודות השמורים ביותר בכל יעד חדש. יש לנו תשוקה וכבוד לים ומחויבות לאירוח מושלם; כל האלמנטים משתלבים יחדיו ויוצרים חווית שייט ייחודית שתהפוך את החופשה שלכם ב-MSC למושלמת!

החברה שלנו

MSC היא מותג השייט השלישי בגודלו בעולם והגדולה ביותר באירופה, דרום אמריקה, אזור המפרץ ודרום אפריקה, עם נתח שוק גדול עצום. MSC Cruises היא מותג השייט העולמי הצומח הכי מהר עם נוכחות חזקה באיים הקריביים, צפון אמריקה והמזרח הרחוק. עם המטה הראשי נמצא בז'נבה, שוויץ, ומשתייך ל- MSC Group , קונצרן הספנות והלוגיסטיקה המוביל בשוויץ עם למעלה מ-300 שנות מורשת ימית. אנו מעסיקים למעלה מ-30,000 עובדים ומציעים חופשות שייט חלומיות במדינות רבות ברחבי העולם.

ההפלגות שלנו

האהבה שלנו לים נמצאת דורות רבים אחורה ולכן אנו להוטים להעביר את התשוקה הזו לדורות הבאים. MSC Cruises מחוייבת להפוך כל הפלגה למסע של גילוי וחוויות בלתי נשכחות עבור כל אורח. אנו מציעים חווית שייט מעשירה, סוחפת ובטוחה, בה תוכלו ליהנות מארוחות גורמה, בידור ברמה עולמית, הופעות ופעילויות לכל המשפחה והטכנולוגיה החדישה והמתקדמת ביותר.

אנו מציעים בחר רחב של יעדים קלאסיים ואקזוטיים, עם מגוון מסלולים ייחודיים שיחשפו אתכם למראות, צלילים וטעמים של התרבויות המסקרנות ביותר בעולם. האוניות שלנו מפליגות כל השנה בים התיכון ובקריביים (מבקרים גם באושיין קיי, האי הפרטי שלנו באיי הבהאמה). המסלולים העונתיים שלנו כוללים את צפון אירופה, דרום אמריקה, דרום אפריקה, אסיה, צפון אמריקה, דובאי, אבו דאבי וקטאר, סעודיה והים האדום.

הזמינו את ההפלגה שלכם

צי האוניות

אנחו רוצים שתגלו את העולם בסטייל, בנוחות ובביטחה. זו הסיבה שאנחנו ב-MSC Cruises מרחיבים ומשפרים את צי האוניות שלנו כל הזמן – לא רק כדי להציע לכם מבחר גדול יותר של יעדים, אלא גם כדי לאפשר לכם חווית שייט מדהימה ומתקדמת!

צי האוניות שלנו משלב בין ניסיון בים למודרניות וחשיבה על העתיד. אוניותינו כיום מתחלקות לשש Class שונות:

MSC World Europa , האונייה הראשונה של MSC World Class להציג פלטפורמה מודרנית ופורצת דרך לחלוטין המפגישה בין טכנולוגיות חדשניות ותכונות עיצוב ייחודיות. MSC World Europa תהיה האונייה המונעת ב-LNG הראשונה בצי של MSC Cruises והמתקדמת ביותר מבחינה סביבתית. האונייה תושק בנובמבר 2022.

MSC Virtuosa , האונייה אחת מהמתקדמת ביותר מבחינה סביבתית של החברה, הושקה בפברואר 2021. עם קיבולת אורחים כוללת של 6,334 נוסעים, היא האונייה הגדולה ביותר בצי העולמי של MSC Cruises הנמצאת כיום בים. אחותה התאומה, MSC Grandiosa (Meraviglia Plus Class), החלה לפעול בנובמבר 2019.

האוניות האחיות הקטנות יותר MSC Meraviglia ו- MSC Bellissima היו שתי האוניות הראשונות של Meraviglia Class שנכנסו לשירות ב-2017 ו-2019. בשנת 2023 אוניה נוספת, MSC Euribia, המונעת על ידי LNG תצטרף לצי Meraviglia Plus Class.

MSC Seaside ו-MSC Seaview שהושקו ב-2017 ו-2018 מכתיבות מחדש את ספר החוקים של עיצוב אוניות הקרוזים, ומשלבות אזורים פנימיים וחיצוניים כדי לחבר את האורחים עם הים כמו שלא היה מעולם. עם תפוסה של למעלה מ-5000 נוסעים, MSC Seaside ו-MSC Seaview מוסיפות אלמנט ייחודי לצי שלנו ב-MSC. שתי אוניות נוספות גדולות ומשופרות יותר של Seaside EVO,
יהיו בעלות תפוסה של 5,632 אורחים. האונייה הראשונה, MSC Seashore , הושקה ב-2021.
אוניית אחותה, MSC Seascape תצטרף בדצמבר 2022.
ארבע האוניות  MSC Preziosa (2013), MSC Divina (2012), MSC Splendida (2009) ו- MSC Fantasia (2008) – משתייכות ל-Fantasia Class המקסימה. MSC Preziosa ו-MSC Divina יכולים להכיל 4,345 אורחים, בעוד ש-MSC Splendida ו-MSC Fantasia מכילות עד 4,363 אורחים.


האוניות המשתייכות לסדרת מוזיקה – MSC Magnifica (2010), MSC Poesia (2008), MSC Orchestra (2007) ו-MSC Musica (2006) בעלות תפוסה של  כ-3,000 אורחים כל אחת.

האוניות הותיקות והמנוסות שלנו שייכות לסדרת ליריקה – MSC Sinfonia (2005), MSC Armonia (2004), MSC Opera (2004) ו- MSC Lirica (2003) – כל אחת מכילה עד כ-2,000 אורחים.

הצי צפוי לגדול ל-23 אוניות חדשות עד 2025, עם אופציות לשש נוספות עד 2030.

גלו עוד

בריאות ובטיחות

העדיפות מספר אחת שלנו תמיד הייתה בריאותם ובטיחותם של לקוחותינו ואנשי הצוות על האוניות, כמו גם הקהילות המקומיות בכל יעד בו אנו מבקרים.

באוגוסט 2020, הטמענו פרוטוקול חדש, מקיף וחזק בתחום הבריאות והבטיחות, כדי להפוך לקו הגדול הראשון שחוזר לים. הודות לאמצעים אלה ניתן להפליג על אוניותינו באופן בטוח ולהנות מחופשה בטוחה ללא  דאגות

גלו עוד

קיימות

מתווה עתיד בר קיימא

אנו מחויבים מזה זמן רב למטרה ארוכת טווח להשיג אפס פליטות בפעילות אוניותינו. אנו גם משקיעים באופן משמעותי בטכנולוגיות ימיות מהדור הבא, במטרה לתמוך בהרחבת שימושן בכל התעשייה.

המחויבות שלנו לקיימות סביבתית באה לידי ביטוי גם בדרך שבה אנחנו תומכים בעובדים שלנו ובאלה שבוחרים להפליג איתנו, וכן באופן בו אנו מתקשרים עם השותפים שלנו והקהילות והמקומות שבהם אנו מבקרים.

גלו עוד

קרן MSC

תוכניות משנות חיים ברחבי העולם

כחברה בבעלות משפחתית עם מורשת עולמית שראשיתה בשנת 1675, אנו חולקים דאגה לים ולסביבה ואהבה אמיתית למקומות ולתרבויות מעוררי ההשראה אליהם אנחנו מפליגים. כל אלה הובילו אותנו להשיק יוזמות רבות במהלך השנים.

קרן MSC נוסדה בשנת 2018 כדי להוביל ולתאם את התחייבויות השימור וההומניטאריות ברחבי העולם, לפתח את שותפויות פילנתרופיות של כל החברות בקבוצת MSC ולהשיק יוזמות חדשות רבות.

הקרן שלנו פועלת להחזרת האיזון בין אנשים לטבע, תוך שימוש בידע הרב שלנו על הים כדי לנקוט בפעולה מיידית ובכך להגן ולטפח את כדור הארץ והמורשת התרבותית המשותפת שלנו.

אנו מסייעים לאוכלוסיות מוכות אסון ותומכים בקהילות נחשלות ברחבי העולם כדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלהן באמצעות חינוך, פיתוח בר קיימא ותוכניות רפואיות הומניטריות.

הקרן שלנו פועלת להשיג זאת הן באופן עצמאי והן יחד עם שותפים בעלי חזון חדשני. השותפים העיקריים שלנו הם UNICEF , קרן אנדריאה בוצ'לי , Marevivo ו- Mercy Ships .

חקור את אתר האינטרנט של קרן MSC

פרסים

ISO 50001
ביצועי אנרגיה
ISO 14001
ניהול סביבתי
ISO 22000
ניהול בטיחות מזון
OHSAS 18001
ניהול בטיחות
ISO 9001:2008
ניהול איכות
7 פניני זהב
הספינה הטובה ביותר לטיפול סביבתי