הטקס הוא הכרה במחויבות של MSC Cruises לאיחוד האמירויות ולאזור הרחב יותר.

MSC Virtuosa תיקרא הערב באופן רשמי בפורט ראשיד, דובאי בטקס נוצץ מול מלכות, שרים, פקידי ממשלה, דיפלומטים מעבר לים, פלוס סוכני תקשורת וסוכני נסיעות מכל העולם.

ספינה תיקרא על ידי כוכבת העל ההוליוודית סופיה לורן – הספינה ה-17 שלה של MSC Cruises.

האירוע הגיע לשיאו עם שבירת בקבוקים מסורתית ותצוגת זיקוקים מרהיבה מול נוף עירוני מדהים של דובאי.

דובאי, איחוד האמירויות הערביות – 27 בנובמבר 2021 – MSC Cruises, מותג השייט השלישי בגודלו בעולם, תארח היום את טקס השם של MSC Virtuosa כאשר כוכבת העל ההוליוודית סופיה לורן תמנה את הספינה באופן רשמי בדובאי, איחוד האמירויות הערביות (איחוד האמירויות).
MSC Cruises בחרה בדובאי לארח את הטקס כהוקרה על מחויבותה ארוכת הטווח לאיחוד האמירויות ולשוק המזרח התיכון הרחב יותר שבו היא מובילת המותג.

מצוידת בכמה מהטכנולוגיות הימיות העדכניות ביותר הזמינות, MSC Virtuosa היא אחת מספינות השייט המתקדמות ביותר בעולם מבחינה סביבתית. שום מאמץ לא נחסך כדי למזער את טביעת הרגל שלה. MSC Cruises חולקת את שאיפתה של איחוד האמירויות להגיע לאפס פליטות נטו עד 2050 ו- MSC Virtuosa מייצגת עוד אבן דרך במסע להשגת יעד זה.

MSC Virtuosa יכולה לשאת עד 6,334 נוסעים ו-1,704 אנשי צוות והיא אמורה לשרת את הים הערבי עד מרץ 2022 מבסיסה בדובאי.

האירוע בפורט ראשיד, בשיתוף עם מחלקת הכלכלה והתיירות של דובאי ו-DP World, משקף את החשיבות ההולכת וגוברת של האמירות כיעד חובה לביקור עבור נופשי שייט עולמיים ומחזק את חשיבות התרומה של תעשיית השייט להמשך הפיתוח של תיירות באיחוד האמירויות.

מסורת ימית ארוכת שנים, טקס מתן השם הרשמי של הספינה יתקיים בנוכחות מפקד כלי השיט, קפטן פרנצ'סקו ונירו ומכובדים מקומיים.

Pierfrancesco Vago, יו"ר בכיר של MSC Cruises , אמר, "אנו מתכבדים לארח את טקס המסורת הימי המכובד הזה באיחוד האמירויות הערביות במהלך שנת יובל הזהב שלה ואיתו, לציון המחויבות ארוכת הטווח והארוכת טווח שלנו לאזור זה. זו גם הסיבה שבחורף הקרוב, MSC Virtuosa, אונייה חדשה ואחת המתקדמות ביותר מבחינה טכנולוגית וסביבתית בצי שלנו, תיכנס לארץ כחלק מהפריסה שלנו באזור המפרץ. שייט הוא חלק בלתי נפרד מתעשיית התיירות הדינמית של איחוד האמירויות הערביות, ובזכות רשת ההפצה הגלובלית הייחודית שלנו נמשיך לקדם את המדינה ואת המזרח התיכון בכל רחבי העולם כאפשרות נופש אטרקטיבית לתמוך בצמיחה נוספת של תעשיית התיירות המקומית ."

בהנחייתו של איש הטלוויזיה הידוע של איחוד האמירויות, עומר בוטי, כמנהלת טקסים, הסמל ההוליוודי סופיה לורן תעלה לבמה כדי לקרוא רשמית לספינה ה-17 של MSC Cruises שלה על ידי חיתוך הסרט ששובר את הבקבוק על גוף הספינה.

הלילה עטור הכוכבים יגיע לשיאו במופע זיקוקים מרהיב על רקע קו הרקיע המדהים של דובאי, לפני ארוחת ערב גורמה חגיגית באחת המסעדות האלגנטיות של הספינות. אורחי האירוע יתכבדו גם בהופעה של הזמר והכותב הבינלאומי Rag'n'Bone Man, שיבצע את שיריו הידועים ביותר.

 

הסולטן אחמד בן סוליים, יו"ר ומנכ"ל הקבוצה, DP World, אמר : "זהו רגע גאה עבורנו לארח את טקס השמות של MSC Virtuosa במינה ראשיד שאישר באופן עקבי את מעמדה כיעד מוביל, אזורית וגלובלית. המתקנים החדישים ביותר של הנמל, יכולת הטיפול בנוסעים והמיקום האסטרטגי עזרו לנו לזכות במספר שבחים משמעותיים, כשהאחרון הוא פרס נמל השייט המוביל של המזרח התיכון ב-World Travel Awards 2021, שהתקבל זו השנה ה-14 ברציפות. כדי להבטיח שהנמל ימשיך להיות תורם אינטגרלי לכלכלת איחוד האמירויות ועמוד כלכלי משמעותי של דובאי, אנו פועלים לשיפור היכולות שלו. המטרה היחידה שלנו היא לחזק את מעמדו כמתקן פנאי מועדף המייצג את המורשת התרבותית העשירה של דובאי. באמצעות המאמצים שלנו, נשאף להבטיח שהאמירות תמשיך לזכות בהכרה בעולם כיעד שייט ברמה עולמית. אנו גם מצפים לסך של 126 פניות לאוניות ולמעלה מ-500,000 מבקרי שייט לעונת השייט הקרובה של 2021/22. זה יחזק עוד יותר את נתוני התיירות של דובאי ויניע את ההתקדמות שלנו".

הוד מעלתו הלל סעיד אלמארי, מנכ"ל מחלקת הכלכלה והתיירות של דובאי , הגיב: "דובאי ממשיכה להתוות מסלול קדימה כאחד מיעדי התיירות המובילים בעולם ובירת השייט של המזרח התיכון, כאשר אנו שואפים ללא הרף לממש את המטרה בהשראת המנהיגות בעלת החזון שלנו להפוך את דובאי ליעד המועדף, המתוייר והמתוכנן ביותר. אירוח טקס השם של ספינת הדגל החדשה ביותר של MSC Cruises, MSC Virtuosa בדובאי, מעיד על הפופולריות של העיר כשער השייט לאזור. המוניטין של דובאי כמרכז שייט ממשיך לצמוח במעמד וברגעים איקוניים ואירועי אבן דרך כגון אלה משקפים את התרומה המכרעת של השייט לתעשיית התיירות של העיר. כאשר דובאי תמשיך לקבל את פני התיירים הבינלאומיים, האירוע הזה יתבסס על המומנטום שנוצר מהשקה האחרונה של עונת השייט החדשה, ויעודד צמיחה נוספת במהלך שנת הדרך המהווה לדובאי, הכוללת את אקספו 2020 וחגיגות סביב יובל הזהב של איחוד האמירויות, ומעבר לכך.
MSC Virtuosa כוללת 10 מסעדות, 21 ברים וטרקלינים, בתוספת חמש בריכות שחייה, ותגיש מסלולי טיול מדהימים לים הערבי לאורך כל עונת החורף מבסיסה בדובאי כדי להציע לאורחי הספינה את ההזדמנות לחוות את היעדים הטובים ביותר באזור המפרץ, כולל אבו דאבי, האי סר בני יאס וקטאר.

הספינה החדשנית מתנשאת לגובה של 19 סיפונים והיא אמורה לקבל את פני אורחיה בחורף הקרוב להפלגות של שבוע מדובאי עם מיטב המטבח הבינלאומי המשובח, בידור ברמה עולמית, ברים מרגיעים וטרקלינים עם אזור הקניות הגדול ביותר בים , מרכז ספא וכושר, פארק מים ומועדונים לפעוטות ועד בני נוער. תכונת הראווה של הספינה היא הטיילת האיקונית שלה באורך 112 מטר עם כיפת LED מדהימה, הלב החברתי של הספינה.

תכונה ייחודית אחת שמחכה לאורחים היא מועדון MSC Starship החדש לגמרי, הזמין בלעדית ב- MSC Virtuosa ומככב בו הברמן הרובוטי האנושי העתידני הראשון בעולם, הנקרא רוב.

האירוע בפורט ראשיד יתקיים בהתאם לכל פרוטוקולי בריאות ובטיחות הציבור שנקבעו על ידי ממשלת דובאי, בתמיכת פרוטוקול הבריאות והבטיחות המוביל בתעשייה של MSC Cruises שאיפשר לאוניות הקו להתחיל מחדש את פעילותו ב-2020. האירוע המיוחד הוא גם חלק מהחגיגות סביב יובל הזהב של איחוד האמירויות, והוא חופף לאירוח של דובאי של אקספו העולמי 2020.

לאחר טקס מתן השם, MSC Virtuosa תצא ב-28 בנובמבר מדובאי למסע הבכורה שלה במפרץ עם ביקורים באבו דאבי, האי סר בני יאס ודוחא. למידע נוסף על מסלול הטיול, אנא לחץ כאן

למידע נוסף על MSC Virtuosa לחץ כאן